• Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 3 grudnia (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Na grudniowym szkoleniu zapoznamy się z tematyką sukcesji majątkowej, jej nieoczywistościami i zawiłościami. 

Rejestracja

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=371&reset=1

Rabat dla członków stowarzyszenia jest dostępny po zalogowaniu 🙂

Sukcesja majątkowa, czyli zabezpiecz się zanim będzie za późno!

Naszym gościem będzie Monika Balińska, Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przedsiębiorca, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej - jako najemca i wynajmujący. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami.

Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzieli się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl Jest również współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2". Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach.

Chcąc, by ta fundamentalna i konieczna do przyswojenia wiedza, jaką dysponuje, rozeszła się jak najbardziej, często uczestniczy w wydarzeniach poświęconych rynkowi nieruchomości. Prowadzi zamknięte oraz otwarte szkolenia dla biur nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, warsztaty i szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz udziela prywatnych konsultacji dla osób zainteresowanych nieruchomościami czy poszukujących wiedzy na temat prawa spadkowego ? zarówno na potrzeby biznesowe jak i w życiu prywatnym. Sprawia, że rozjaśnienie zawiłych formalności uspokaja rozmówcę. Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu ? co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

Na jaką wiedzę i rady możesz liczyć uczestnicząc w prelekcji?

Przede wszystkim dostaniesz impuls do załatwienia ważnych, rodzinnych i majątkowych spraw odpowiednio wcześniej. Na spokojnie, w atmosferze zaufania i rodzinnego porozumienia. Poznasz zasady dziedziczenia i dowiesz się, jakim odpowiednim testamentem czy zapisem można zrobić to inaczej i co później - jakich formalności i kiedy powinni dopełnić spadkobiercy po śmierci spadkodawcy.

Prelegentka podpowie rozwiązania, pozwalające na uniknięcie sporów pomiędzy spadkobiercami, doradzi jak uniknąć rozproszenia czy zmarnowania majątku przez spadkobierców. Jak wszystko najlepiej odpowiednio wcześnie przygotować w dokumentach, aby rodzinie nie dokładać stresów i problemów jeśli znajdą się w takiej traumatycznej sytuacji jak śmierć bliskiej osoby.

Podczas wykładu dowiesz się, jak zabezpieczyć majątek oraz interesy spadkobierców - zarówno tych, którzy nieruchomościami się interesują i posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencję, jak i tych, którzy się na nich nie znają i nie chcą się nimi zajmować. Tak, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Celem prelegentki jest dać Ci wiedzę, która rozwiąże problemy zanim się one jeszcze pojawią.

Zapraszamy od godz. 17:45.

Agenda szkolenia

17:45-18:15 - networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 - powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 - wystąpienie - Monika Balińska
19:15-19:30 - przerwa networkingowa
19:30-20:30 - wystąpienie - Monika Balińska
20:30 - przeniesienie networkingu do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

karta VIP Bricoman

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na szkoleniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 100 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

poznan@mieszkanicznik.org.pl

X