0
  • Brak produktów w koszyku.

W dzisiejszym cyfrowym świecie media społecznościowe stały się kluczowym narzędziem marketingowym. Czy wiesz, że zwłaszcza w branży nieruchomości odgrywają ogromną rolę i to nie tylko w przyciąganiu potencjalnych Klientów?

Zapraszamy na prelekcję, która pokaże, jak skutecznie wykorzystać reklamę w mediach społecznościowych do promocji Twoich produktów i usług.

W dniu 27.06.2024r. (czwartek) o godz. 18:00 rozpoczynamy kolejne poznańskie spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik, które odbędzie się niezmiennie przy Młyńskiej 12 w Poznaniu.

Zapraszamy na prelekcję, która odkryje skuteczne strategie wykorzystania reklamy w mediach społecznościowych do promocji marki własnej i nieruchomości.

Wioletta Odalska - nasza specjalistka - przedstawi praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia efektywnych kampanii reklamowych na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy TikTok. Bez względu na poziom zaawansowania, uczestnicy zdobędą cenne informacje i inspiracje, które pomogą wynieść ich działania marketingowe w branży nieruchomości na wyższy poziom.

NASZA PRELEGENTKA

Wioletta Odalska

Social media specialist. Z zawodu dziennikarka. Swoją karierę zaczęła w największej telewizji informacyjnej w Polsce i jednej z największych w naszej części Europy. Była producentką telewizyjną, redaktorką social media „Faktów” TVN oraz portalu informacyjnego TVN24. Pracowała zarówno w małych Agencjach Social Media, jak i międzynarodowych korporacjach. Obecnie prowadzi własny biznes. W swojej działalności stawia na brak szablonów rozmów i pracy, bo marketing w mediach społecznościowych nie działa w sztywny sposób, a Internet nie ma końca. Social media to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim – największa pasja.

PRELEKCJA
Temat: Jak efektywnie, dzięki reklamie w social mediach promować swoje produkty i usługi ?

Zapraszamy na prelekcję, która odkryje przed tobą skuteczne strategie wykorzystania reklamy w mediach społecznościowych do promocji produktów i usług, również w branży nieruchomości.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

  • Jak skutecznie promować swoje oferty nieruchomości na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i TikToku.
  • Jakie najnowsze strategie i narzędzia można wykorzystać do kampanii reklamowych
  • Jak precyzyjnie targetować swoją grupę docelową, aby dotrzeć do osób zainteresowanych zakupem lub wynajmem nieruchomości.
  • Jak optymalizować kampanie reklamowe, aby poprawić wyniki sprzedaży i maksymalizować zwrot z inwestycji.

oraz poznają praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i zwiększą ich zaangażowanie.

Ta prelekcja jest idealna zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z reklamą w social mediach, jak i dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje dotychczasowe działania.

Ponadto, jeśli:
oczekujesz potężnej dawki eksperckiej wiedzy
✨ chcesz mieć okazję do aktywnego udziału w dyskusji oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami
✨ liczysz na możliwość nawiązywania kontaktów z profesjonalistami z branży nieruchomości – zapewniamy, że poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
✨ myślisz o nowych perspektywach w swoim biznesie
✨ szukasz spotkań z przedsiębiorczymi ludźmi z branży
✨ masz ochotę spędzić miło i pożytecznie czas
✨ chcesz skonsultować swoje pomysły z doświadczonymi osobami

zarezerwuj swoje miejsce już teraz, zgodnie z zasadą: im szybciej, tym taniej!

AGENDA

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników

18:15-18:45 – powitanie, przedstawienie uczestników, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik

18:45-19:45 – prelekcja Wioletta Odalska

19:45-20:00 – przerwa networkingowa

20:00-21:00 – prelekcja Wioletta Odalska

21:00 – networking

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Bilety

Członek Stowarzyszenia / Pozostałe osoby:
59 / 129 zł* (do 14 dni przed)
99 / 189 zł* (13 dni przed - 3 dni przed)
139 / 249 zł* (2 dni przed - w dniu spotkania)

*część opłaty za uczestnictwo w spotkaniu (100 zł) może zostać zaliczona na poczet opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w ciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Przyłączając się do nas, wspierasz cywilizowanie polskiego rynku nieruchomości.

Jeżeli potrzebujesz faktury napisz dane do faktury na magda@mieszkanicznik.org.pl lub biuro@mieszkanicznik.org.pl

Zestawienie wszystkich spotkań jest widoczne w „nadchodzących wydarzeniach” na dole strony lub w kalendarzu wydarzeń https://bit.ly/2YDDXHN  

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Magdalena Kompf & Ewa Wasielewska

Liderki Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu

poznan@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X