0
  • Brak produktów w koszyku.

„Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie - kurs podstawowy dla wynajmujących"

W sobotę odbyło się pierwsze tego typu szkolenie z najmu prywatnego organizowane przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Szkolenie poprowadzili praktycy rynku najmu prywatnego Hanna Milewska Wilk na stałe współpracująca ze Stowarzyszeniem i Robert Kuliga, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Zainteresowanie było bardzo duże, a liczba chętnych przekroczyła ilość miejsca na zarezerwowanej sali szkoleniowej. Zdecydowana większość uczestników posiada już nieruchomości na wynajem, większość mieszkania, ale byli również właściciele domów i lokali użytkowych, pozostała mniejszość przybyła z planami na inwestycje mieszkaniowe i tworzenie specjalistycznych firm działających właśnie na rynku najmu.

Udało nam się zrealizować zamierzenia w zakresie zawartości szkolenia – zmieściły się wszystkie tematy, było też trochę czasu na rozmowy i networking. W związku z tym, że zakres szkolenia był ograniczony i pokrywał podstawowe zagadnienia nie odpowiedzieliśmy na wszystkie pojawiające się pytania, a nawet dołożyliśmy naszym uczestnikom trochę problemów do przemyślenia pod kątem ich własnej sytuacji. Na szczęście dla tych bardziej zaawansowanych i poszukujących szczegółowej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości na wynajem lub z rozwiązywania problemów w najmie planujemy organizować kolejne szkolenia z udziałem ekspertów z poszczególnych dziedzin.

Bardzo dziękujemy za uwagi uczestników i za ich aktywny udział w szkoleniu oraz wspaniałą i życzliwą atmosferę oraz chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami. Wszystkie w miarę możliwości zostaną uwzględnione w kolejnych edycjach szkolenia.

Robert Kuliga / Hanna Milewska-Wilk

Oceń ten wpis
X