• Brak produktów w koszyku.

Olsztyński oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik serdecznie zaprasza 13 lipca wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w stolicy Warmii i Mazur. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biura nieruchomości Freedom na III piętrze w sali numer 308 (na prawo od wyjścia z windy) adres: ul.Mickiwiecza 21/23 (budynek Przemysłówki) Olsztyn.

Zapraszam na godzinę 18.30

Na naszym pierwszym spotkaniu w roli prelegenta wystąpi pan Jacek Kusiak, Prezes Zarządu, Współzałożyciel Stowarzyszenia, Mieszkanicznik z ponad 14-letnim doświadczeniem, ekspert od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dotyczących inwestowania.

Temat prezentacji : Jak i dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Olsztynie, czyli ogólne zasady funkcjonowania oraz korzyści Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Myślisz o tym,żeby zainwestować pieniądze w nieruchomości? Chcesz pomnażać swój dochód pasywny? Już zainwestowałeś i chciałbyś rozwinąć swoją działalność? Właśnie na takie i wiele innych pytań możesz poznać odpowiedź należąć do Stowaryszenia Mieszkanicznik.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, na którym za każdym razem dowiesz się czegoś nowege z zakresy wiedzy z wynajmu, podnajmu czy remontowania nieruchomości z zyskiem. Każdy z uczestników będzie miał szanse poznania wartościowych ludzi, zdobycia konkretnej przydatnej wiedzy oraz to jak przełożyć ją w działania – chętnie dzielimy się doświadczeniami, dzięki temu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu, więc warto być z nami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką. Wstęp na pierwsze spotkanie jest bezpłatny. W przyszłości spotkania Stowarzyszenia Mieszkanicznik będą bezpłatne dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie będą w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu. Zachęcamy wszystkie osoby do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia.
Paula Augustynowicz, Liderka Oddziału w Olsztynie
W celu zgłoszenia swojej obecności proszę o kontakt mailowy: olsztyn@mieszkanicznik.org.pl

X