0
  • Brak produktów w koszyku.

W inauguracyjnym spotkaniu Mieszkaniczników lubelskiego oddziału Stowarzyszenia w dniu 12 czerwca wzięło udział 13 osób. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć Prezesa Stowarzyszenia Jacka Kusiaka, który opowiedział o celach i założeniach, oraz o kierunku rozwoju naszego oddziału.

Bardzo ważnym elementem był czas w którym każdy z nas powiedział coś o sobie, dzięki czemu mogliśmy się poznać i zbudować szczere relacje, co doprowadziło do wymiany kontaktów.
Na koniec ustaliliśmy formalności dotyczące kolejnych spotkań i kwestii organizacyjnych, poruszając ewentualne tematy następnych meetingów. Padły następujące propozycje:
- Flipy
- Prawne aspekty nabycia -> wynajmu nieruchomości
- Finansowanie
- Pożyczki alternatywne

UWAGA! Szukamy osób chętnych zaprezentować swoje doświadczenia związane z tematami powyższymi jak i innymi powiązanymi z rynkiem nieruchomości.

PS: Nie obyło się bez integracji, która stanowi istotny element naszych spotkań. Znamy się już dużo lepiej, co z pewnością przełoży się na udane współprace w przyszłości. Koniec końców spotkanie wyszło rewelacyjnie 🙂 Następne spotkanie już 2 lipca (każdy pierwszy czwartek miesiąca). Spotykać będziemy się w biurze nieruchomości MHOUSE, dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Dudek. Spotkanie sierpniowe odbędzie się w pierwszy czwartek - 06.08.2015.
Zapraszamy serdecznie.
Faceboook Mieszkanicznik // Lublin: https://www.facebook.com/mieszkaniczniklublin

lublin 12-06

Prosimy o przesyłanie informacji o Stowarzyszeniu swoim znajomym, osobom zainteresowanym. 

Damian Mąka Lider oddziału w Lublinie
Tel. 504 139 665

Oceń ten wpis
X