• Brak produktów w koszyku.

Spotkanie Mieszkaniczników w Londynie odbędzie się 10 marca (poniedziałek), o godzinie 19.00, w Restauracji Łowiczanka (238-246 King St, Londyn, W6 0RF).

Naszym gościem będzie Kamil Cybulski - przedsiębiorca, który prowadzi Fundację KCBE (www.kcbe.pl) oraz Uczelnię ASBIRO – Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego (www.asbiro.pl). 

Kilka lat temu nazwany "najmłodszymi polskim milionerem" przez tygodnik Newsweek.

Można go często posłuchać w audycjach na Radio Kontestacja. Prowadzi blog: kamilcybulski.pl. Zaangażowany jest w wiele różnych przedsięwzięć m.in buduje szkołę w Afryce i organizuje stypendia dla zdolnych dzieciaków itd. Tym razem będzie trochę mniej o samym inwestowaniu w nieruchomości. Kamil bardziej skupi się na pokazaniu różnych możliwości do pozyskiwania dodatkowych funduszy.

Będzie się starał zachęcić Nas do podejmowania bardziej zdecydowanych kroków i uwierzenia we własne możliwości. Zdecydowanie warto przyjść i posłuchać tej niezwykle barwnej osobowości. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 5 funtów.

Do zobaczenia w poniedziałek!

Z pozdrowieniami
Piotr Zacharski

X