• Brak produktów w koszyku.

Pierwsze, w nowym roku, spotkanie Mieszkaniczników w Londynie odbyło się 13-ego stycznia. W gronie 42 osób dyskutowaliśmy na temat rynku nieruchomości w Polsce.

Naszym gościem był Marcin Matuszewski, który przybył na spotkanie wraz ze wspołmałżonką.

Własnie byli na urlopie w Londynie i dlatego jesteśmy im tym bardziej wdzięczni, że chcieli poświęcić swój czas na spotkanie się z Nami.
Swoje kilkuletnie doświadczenia, z inwestowania w mieszkania na wynajem w Szczecinie, przekazali w bardzo szczery i praktyczny sposób. Było wiele cennych porad oraz pomysłów na różne modele inwestowania. Dużo bardzo pozytywnej energii i wiedzy!!!
Zdecydowanie warto było poświęcić tych kilka godzin na to wartościowe spotkanie.

Naszym kolejnym gościem będzie bardzo dobrze znany wszystkim mieszkanicznikom, Sławek Muturi.
Spotkanie zaplanowane jest na 10 lutego o godzinie 19.00, w Restauracji Łowiczanka, (238-246 King St, Londyn, W6 0RF zlokalizowanej w dzielnicy Hammersmith.
Zaplanujcie sobie ten dzień dobrze i postarajcie się być na czas by zająć dobre miejsca. Pamiętając poprzednie spotkania ze Sławkiem, z frekwencją nie powinno by żadnych problemów :))

Przypominamy również o zbliżającym się już wkrótce bardzo ciekawym, 2 i pół dniowym szkoleniu z Piotrem Hryniewiczem w Londynie.

W dniach 31.01-02.02.2014 odbędzie się XXVII Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości
Wszyscy, którzy są zainteresowani, a jeszcze nie zdążyli się zapisać, pragniemy poinformować, iż jeszcze przez kilka dni będzie obowiązywała obniżona kwota wpisowego!
Wszystkie szczegóły tego niewątpliwie bardzo interesującego szkolenia znajdziecie tutaj

Piotr Hryniewicz - inwestor i trener, który osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości oraz przekazuje wiedzę najwyższej, jakości opartą na wieloletniej praktyce. Piotr posiada zdywersyfikowany portfel nieruchomości, ale koncentruje się na mieszkaniówce. Kupił ponad 70 nieruchomości, z czego 14 w 2013 roku, zapewniał wsparcie przy zakupie i wynajmie ponad 200 innych nieruchomości dla Absolwentów.

 

Po raz pierwszy, na prośbę Mieszkaniczników z Londynu, seminarium odbędzie się poza granicami Polski! Program szkolenia został specjalnie przygotowany dla Polaków mieszkających poza granicami kraju.

Miejsce szkolenia: Sala Szafirowa POSK, 238-246 King Street, Londyn

Liczba miejsc jest ograniczona, więc wszystkie osoby, które są zainteresowane tym seminarium prosimy o szybki kontakt. W razie jakichkolwiek pytań, możecie pisać na: szkolenia@hryniewicz.pl lub ewentualnie skontaktujcie się z Piotrem Zacharskim lub Piotrem Nowakiem.

Z pozdrowieniami
Piotr Zacharski

Komentarze
  • Cezary
    6 lutego 2014

    Witam, czy spotkanie 10tego Lutego jest otwarte czy nalezy byc czlonkiem stowarzyszenia?
    Pozdrawiam, Cezary

Komentarze wyłączone

X