• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wrześniowe spotkanie Mieszkaniczników w Łodzi, które odbędzie się we środę, 28. sierpnia 2019 roku. 

TEMAT: "Mądre finansowanie flipów i podnajmów."
Chcesz tanio i szybko finansować swoje inwestycje? Poznaj sposób, w jaki myślą analitycy, którzy decydują o tym czy otrzymasz kredyt.
Znając zasady będziesz mógł zyskać czas, a wiadomo że czas to pieniądz!

PRELEGENT 

Ronald Szczepankiewicz
Zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości. Wsparta została dodatkowo spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać.
W połowie 2010 roku zaczął pracę jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami. Sprawiło to, że dziś już mało co może go zaskoczyć.

Ronald to absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości - Piotra Hryniewicza.
Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych inwestował w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.
Przez lata marka sukcesywnie się rozwija. W samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”. Bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Ta książka to kompendium doświadczenia zawodowego ostatnich 9 lat autora przelanego na papier. Wiedza zdobyta w branży kredytów hipotecznych oraz droga do osiągnięcia wolności finansowej. Jej treść przedstawiona jest w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość. W poradniku zaprezentowane są gotowe rozwiązania, których możesz używać jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji. Więcej informacji na: https://www.tajnabronkredytobiorcy.pl

Zapisz się teraz na spotkanie: http://bit.ly/2YKOcUP

DATA SPOTKANIA

Środa, 28 sierpnia 2019, godz. 19.00

MIEJSCE SPOTKANIA

Hotel Borowiecki, ul. Kasprzaka 7/9, Łódź
Można skorzystać z bezpłatnego parkingu z tyłu hotelu!

OPŁATA I ZAPISY NA SPOTKANIE

Zapisy maksymalnie do 26.08 lub do wyczerpania miejsc.
Opłata za spotkanie w Łodzi dla członka stowarzyszenia z ważną składką (po zalogowaniu na stronie!) - 20 zł
Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej - 50 zł

Ważne! Przy płatności na miejscu (tylko w przypadku wolnych miejsc) opłata wynosi 40 zł (dla członków Stowarzyszenia) lub 100 zł (dla osób spoza Stowarzyszenia). Warto zatem zapisać się teraz online: http://bit.ly/2YKOcUP

Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy
Liderzy Oddziału Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.pl

Ps. Zapisz się na spotkanie: http://bit.ly/2YKOcUP

X