• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy do zapisywania się na kolejne spotkanie łódzkiego oddziału Mieszkanicznik - spotykamy się w piątek 25.11.2016 o godz. 19:00 w Hort Cafe.

Tym razem będziemy mieli okazję wysłuchać bardzo ciekawej i praktycznej prelekcji nt. flipów - odwiedzą nas inwestorzy z Wrocławia - Paulina i Kamil Jędrusik - i opowiedzą o swoich doświadczeniach w obszarze zakupów, remontów i sprzedaży nieruchomości. W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadzili ponad 40 flipów, a teraz prowadzą nowy projekt deweloperski. Przedstawią konkretne casy inwestycyjne, pokazując cały proces od wyszukania nieruchomości, poprzez remont i sprzedaż z zyskiem oraz wiele ciekawostek :).

UWAGA! Ze względu na nowe ustalenia z Hort Cafe konieczne są wcześniejsze ZAPISY. W ramach spotkania zapewniony będzie catering - ciasta na półmiskach oraz kawa i herbata bez ograniczeń. Nasze spotkania będą się wiązać ze stałą opłatą:
* dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką opłata za uczestnictwo w spotkaniu wyniesie - 20 zł
* dla osób nieposiadających opłaconej składki członkowskiej - 30 zł
Opłaty będą uiszczane na miejscu, gotówką, u Liderów.

Ze względu na konieczność zamówienia cateringu - jesteśmy zobligowani do podania ilości osób - prosimy w związku z tym zgłaszać swoją obecność najpóźniej do godz. 12 w czwartek 24.11.2016 na maila: lodz@mieszkanicznik.org.pl.

Zapraszamy!
Pozdrowienia,
Katarzyna Gorzędowska, Lider oddziału w Łodzi

X