0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na otwarte, listopadowe spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się w czwartek (!) 22 listopada o godz. 19.00 w HortCafe w Łodzi.
Gościem spotkania będzie Kacper Kaczmarek - absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Studium Podyplomowego ?Gospodarka Nieruchomościami - Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena?. W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Jest członkiem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów. Obecnie współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI www.moiarchitekci.pl Lider wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Przy Stowarzyszeniu pełni funkcję eksperta ds. architektury.
Temat wykładu: ?Budowanie wolności finansowej zgodnie z przepisami budowlanymi.?
Podczas spotkania Kacper opowie o kwestiach związanych z remontami, aranżacjami, instalacjami, prawem budowlanym, a wszystko to z przykładami i zdjęciami.
====================================
PLAN SPOTKANIA
18.45-19.00 Rejestracja, networking
19.00-20.30 Wykład cz.1
20.30-20.45 Przerwa kawowa
20.45-21.45 Wykład cz.2
21.45-22.00 Pytania, zakończenie spotkania
====================================
DATA SPOTKANIA
Czwartek, 22 listopada 2018, 19.00-22.00
MIEJSCE SPOTKANIA
HortCafe, Łódź, ul. Piotrkowska 106 - wejście z boku, od pasażu Shillera, na salę bankietową. Zaparkować można z tyłu, przy urzędzie miasta/ przy pasażu Shillera.
REJESTRACJA
Opłata za spotkanie w Łodzi dla członka stowarzyszenia z ważną składką - 20 zł
Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej - 50 zł
Ceny obowiązują przy płatności online do dnia 21.11 (środa). W przypadku płatności na miejscu opłaty wynoszą odpowiednio - 40 i 100zł.
Zarejestruj się teraz na spotkanie i zarezerwuj sobie miejsce: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&reset=1&id=87
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok.
Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowaniu tylko dla osób z ważną składką!
Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy
Liderzy Oddziału Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.

Oceń ten wpis
X