0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik LIVE z ekspertem - Analiza obecnej sytuacji na rynku PIERWOTNYM - FNP i Mieszkanicznik - 13.09.2023

Zapraszamy na LIVE z ekspertem - Analiza obecnej sytuacji na rynku pierwotnym - FNP i Mieszkanicznik - 13.09.2023 godz.11:00.

Deweloperzy od początku roku sprzedali 36 tysięcy mieszkań czyli tylko o 4% mniej niż w całym 2022 roku. W lipcu br zostało oddanych 20% mniej mieszkań względem poprzedniego miesiąca i 17% mniej w porównaniu do lipca ubiegłego roku. Mimo tego deweloperzy w dalszym ciągu uruchamiają mniejsza ilość inwestycji...

Czego zatem spodziewać się w najbliższym czasie... Jakie to niesie za sobą ryzyka, jakie trendy będą obowiązywały wśród osób kupujących mieszkania na rynku pierwotnym ?

Omówimy to na najbliższym webinarze z Maciejem Welmanem, któri pełni rolę CEO w projekcie flipnapierwotnym.pl. Jego przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku. Specjalizuje się w skutecznym realizowaniu flipów oraz niestandardowych koncepcjach inwestycyjnych, a także cesji nieruchomości. W sumie ma za sobą ponad 80 flipów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z deweloperami udało mu się wypracować sprawdzony mechanizm edukowania przyszłych inwestorów. Dzięki temu, jako firma FNP przekazał ponad 1000 okazji inwestycyjnych. Jest współautorem książki: Jakie znaczenie ma cena na rynku pierwotnym.

Powiemy:

  • Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku pierwotnym ?
  • Zdradzimy czego spodziewamy się na rynku i jak się przygotowujemy?
  • Jakie szanse i ryzyka niesie za sobą obecna sytuacja?
  • Jakie trendy dominują wśród osób kupujących mieszkania?
  • Jakie warunki zakupu dogrywać z deweloperami?
  • Które mieszkania i w jakich lokalizacjach dobierać do naszego portfolio

LIVE odbędzie się TUTAJ
Data: środa 13.09.2023, godz. 11:00

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X