• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.
Zapraszamy na majowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 9. maja 2019. Będzie ciekawie!

"Marka osobista. Jak sprawić, by klienci o Ciebie zabiegali?"

Rejestracja jest możliwa przez link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=210&reset=1
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna w zakładce "wydarzenia", po zalogowaniu na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl

O prelekcji: 

Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie? Jak sprawić, by wśród wielu ofert wybrali właśnie Twoją i z uporem maniaka pragnęli współpracy z Tobą? Po tej prelekcji Twój biznes nabierze rozpędu, a Ty możesz już nie mieć czasu na wakacje...
Bez względu na to, czy jesteś fryzjerem, mechanikiem samochodowych, sprzedawcą w lokalnym sklepie czy prezesem dużej korporacji - łączy nas wszystkich to samo: obsługujemy klienta. Na spotkaniu porozmawiamy o tym , co zrobić, by zamiast gonić za klientami, sprawić, że to oni będą zabiegać o współpracę z nami.

O Prowadzącym: 

Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jest Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuje z inwestorami przeprowadzając "za rękę" przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.

Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspiera Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jest podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje ją życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbia smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.

Temat wykładu: "Marka osobista w biznesie. Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie"

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-18.45 Partner Spotkania
18.45-20.45 GOŚĆ SPECJALNY - Basia Domarus
20.45-21.00 Podsumowanie
po. 21.00 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej.
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 20 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 60 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 100 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

 

Zapraszam,

Pozdrawiam
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

X