• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, bo w pełni zdalne spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie, które odbędzie się w czwartek, 14.05.2020.
Temat wykładu: "Podnajem biurek i inne sprawdzone pomysły"
Prelegent: Magdalena Żuchowska

Wirtualny adres stanowi alternatywę dla osób chcących zarejestrować swoją firmę a podnajem powierzchni biurowej pozwala zminimalizować koszty wynajmu drogiego biura. Jest to nowoczesne rozwiazanie dla przedsiębiorcy, który pracuje zdalnie i potrzebuje prestiżowego adresu, miejsca do spotkań z klientami czy najzwyczajniej w świecie oderwania się od domowego zgiełku aby zwiekszyć swoją efektywność pracy. Powodów może być wiele - idealne rozwiazanie jedno.

O czym będzie?
  • czym jest wirtualne biuro
  • jak działa
  • na co zwrócić szczególną uwagę startując w tym biznesie
  • kto może z niego korzystać
  • czy wirtualne biuro jest legalne
  • jak stworzyć wirtualne biuro
  • jak wyróżnić swoją ofertę wśród konkurencji
  • Kto może być odbiorcą naszej oferty
  • Jak zabezpieczyć swoje interesy, prowadząc wirtualne biuro
O PRELEGENCIE

Magdalena Żuchowska - od 2016 roku współwłaściciel spółki Easy-Office i Office43 działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracja firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto współwłaściciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców - stanowisko: główna księgowa, specjalizacja: firmy budowlane.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info Sp.zo.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców. Jej misja jest pomoc przy stawianiu pierwszych krokow nowo powstalym firma.

Od 2016 raku razem ze swoim partnerem systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim i w biura wirtualne na terenie Berlina. Obecnie mają już 18 nieruchomości na własnośc i wynajmują je długoterminowo.
Swoją wiedzę zdobywa na licznych szkoleniach, kongresach i cyklicznie odbywających się spotkaniach Mieszkanicznika.

Autorka książki "Z głową w chmurach z kasą w murach" - jak nie inwestować w nieruchomości.

Liderka Gorzowskiego Oddzialu i wiceliderka Berlinskiego Oddzialu  Mieszkanicznika.

Cały czas inwestuje w dalsze kształcenie się i kreowanie własnej marki. Szczególnie ceni sobie kontakty z ludźmi. Działa według zasady: nie ważne co wiesz, ile pieniędzy masz lecz kogo znasz.

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Prelekcja "Podnajem biurek i inne sprawdzone pomysły"
20.45-21.00 Podsumowanie

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW  STOWARZYSZENIA:

Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia:

1. Logowanie na stronie MIESZKANICZNIKA
2. Ewentualnie ustawienie nowego hasła - jeśli nie zostało jeszcze odzyskane od 6.12
3. Aktualne wydarzenia są widoczne na dole strony w nadchodzących wydarzeniach albo w KALENDARZU WYDARZEŃ  następnie należy wybrać odpowiednia rejestrację oraz dokonać platnosci. Płatność przelewem 25zł. 

Osoby nie będące członkami - proszę kliknąć TUTAJ
Osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia, za wstęp płacą przelewem 100zł. 

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu kolejnych 48h wstąpić w szeregi Stowarzyszenia - opłata w wysokości 50zł zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, by otrzymać link do platformy, na której odbędzie się webinar KAŻDY musi się zarejestrować.

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY w dniu spotkania o godznie 11.00.

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

 

Zapraszamy.

Józef Kajta

Lider oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

X