• Brak produktów w koszyku.

Moi drodzy!

Piąte spotkanie kieleckich Mieszkaniczników za nami. Jak zawsze super atmosfera i wspaniali ludzie! A rozmawialiśmy o tym, jak zacząć inwestowanie w nieruchomości nie mając znacznej ilości gotówki. Razem z naszym gościem, Artur Kucharzyk przyjrzeliśmy się bliżej tematowi, jakim jest PODNAJEM!

Okazuje się bowiem, że to nie posiadana gotówka, a systematyczność i zaangażowanie w to co robimy, może doprowadzić nas do określonego celu szybciej niż myślimy. 
Przede wszystkim musimy zacząć od wyznaczenia, które mieszkania nas interesują, ile czasu jesteśmy w stanie poświęcić na zarządzanie najmem, ile możemy zainwestować w remont/odświeżenie i czy kwota którą będziemy zarabiać na danym mieszkaniu, będzie nas satysfakcjonować.

Bardzo ważnym elementem jest zrobienie dobrego wrażenia na właścicielu, tak aby nie bał się oddać nam swojego mieszkania w zarządzanie. W podnajmie nie obędzie się bez rzetelnej weryfikacji najemców, nie chcielibyśmy mieć przecież kłopotów z tytułu nieuczciwych lokatorów ponieważ odpowiadamy za mieszkanie i budujemy swój wizerunek na rynku nieruchomości.
Artur przekonywał nas że, sprawne zarządzanie mieszkaniami może doprowadzić nas w bardzo krótkim czasie, do wolności finansowej czego życzymy wszystkim uczestnikom spotkania :)

Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować Arturowi, że poświęcił nam swój czas dzieląc się praktyczną wiedzą i zaprosić wszystkich na kolejne spotkanie, które odbędzie się 6 marca. Gościem specjalnym będzie: Łukasz Chlebicki z Katowic, który opowie nam dlaczego warto inwestować w mieszkania w kamienicach.

 

Piotr Sokół
lider oddziału Kielce

X