0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,
z przyjemnością zapraszamy na listopadowe spotkanie śląskich Mieszkaniczników.
Naszym gościem będzie Rafał Ziomek - specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych.
Opowie nie tylko o licytacjach komorniczych.
A największą wartością jest to, że opowie o przykładach nieruchomości z terenu Katowic i okolic.
Tylko praktyczne rzeczy!!! 
Rafał w branży nieruchomości działa od 2007 roku. Jest znany jako specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Większość z nieruchomości nabył na licytacjach, przetargach, ale również od osób indywidualnych. Swoje doświadczenie w nieruchomościach, zdobywał od 2004 roku pracując we Francji dla firmy zarządzającej kilkoma tysiącami mieszkań w Alpach francuskich i włoskich. Absolwent Ecole Internationale de Commerce we Francji.
Praktyk w prowadzeniu własnego biznesu, szkoleniowiec, prowadzi również szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości oraz licytacji komorniczych. Dziesiątki przeprowadzonych transakcji zakupu nieruchomości ze środków własnych i inwestorów sprawiły, że przekazywana wiedza jest okraszona olbrzymią dawką przykładów i inwestorskiego doświadczenia. Rafał obala mity i przekonania na temat zakupu nieruchomości na licytacjach i przetargach. Prywatnie ojciec, podróżnik, wegetarianin, pasjonat Ashtanga Joga, z której to prowadzi własne zajęcia. Z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do projektów deweloperskich. Ostatnio zainwestował w swój pierwszy hotel, tym razem w Albanii 🙂
AGENDA:
Formalnie spotkanie zacznie się o 18.30, a rejestracja już od 18.00.

  • 18.00-18.30 rejestracja uczestników i networking
  • 18.30-18.50 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
  • 18.50-21.00 zaproszony gość. W okolicy 19.50 ? planowana 15 minutowa przerwa na kawę i networking
  • 20.50 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

DATA SPOTKANIA: 29.11.2018 od godz. 18:00
MIEJSCE SPOTKANIA: ulica Żelazna 17, sala C23, Katowice
Jak wziąć udział :
Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)
Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link, (lub skopiować i wkleić w przeglądarce):
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&reset=1&id=85
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia za wstęp płacą przelewem 40zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 80zł)
Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata w wysokości 40zł za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 
UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 15:00. 
Zapraszamy i do zobaczenia!
Radosław Rup wraz z zespołem
Llider o/Katowice
e: katowice@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X