• Brak produktów w koszyku.

Jeśli zostawisz zapisy na ostatnią chwilę, prawdopodobnie ominie Cię przyjemność spotkania z Wojtkiem Orzechowskim w kwietniu, na spotkaniu Mieszkaniczników w Katowicach.

Stałym bywalcom rynku nieruchomości, raczej nie trzeba przedstawiać naszego prelegenta.
A dla nowych - kilka słów poniżej:

Biznesmen, Inwestor, Deweloper i Mentor. Dzięki mądremu Inwestowaniu w Nieruchomości już w wieku 37 lat został rentierem.
Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości - WIWN.pl. Autor książek "Zarabiaj na Nieruchomościach", "Wszystko o FLIPACH - 200 Pytań do Eksperta" i Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce oraz Symulatora inwestowania w nieruchomości "Rentier".
Organizator największej w Polsce konferencji dla inwestorów z rynku nieruchomości Maraton WIWN. Zapraszany do telewizji TVN, Polsat i DOMO+ w roli eksperta na rynku nieruchomości.
Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już kilkuset Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku opracował zabójczo skuteczną strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski.

I o tym nam opowie 🙂

Temat warsztatu: Moja historia flipowania + Najskuteczniejsza strategia inwestowania w nieruchomości wg. Wojciecha Orzechowskiego

ZAPRASZAMY!!!

Jak wziąć udział :
  • Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia, zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)
  • Osoby nie będące członkami proszę kliknąć TUTAJ, (lub skopiować i wkleić w przeglądarce)
  • Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia, za wstęp płacą przelewem 40zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 100zł)
  • Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu kolejnych 48h wstąpić w szeregi Stowarzyszenia - opłata w wysokości 40zł zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia.

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 12:00. 

AGENDA:
  • Formalnie spotkanie zacznie się o 18.00, a rejestracja już od 17.30.
  • 17:30-18.00 rejestracja uczestników i networking
  • 18:00-18.15 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
  • 18:15-21.00 zaproszony gość.  W okolicy 19.30 - planowana 15 minutowa przerwa na kawę i networking
  • 20:50 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

 

Zapraszamy i do zobaczenia!
Radosław Rup wraz z zespołem
Lider o/Katowice
katowice@mieszkanicznik.org.pl

X