0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,
zazwyczaj w miesiącu - kiedy mamy Kongres - nie organizujemy spotkania. Tym razem mamy dla Was niespodziankę. Nie dość, że spotkanie będzie, to jeszcze będzie nietypowe 🙂

Zapraszamy wszystkich chętnych, chcących poznać grę planszową CashFlow. Spotkanie będzie poświęcone wyłącznie rozrywce - tym razem nie mamy żadnego prelegenta. Oczywiście w czasie gry można spokojnie wymieniać się doświadczeniami/lepiej się poznać. etc. Wartość dodana, oprócz grania - na 100% będzie. 

Waźne: dysponować będziemy 4-5 planszami do gry. Przy każdej grać może maksymalnie 6 osób. Dlatego szacujemy że komfortowo pogra maksymalnie 30 uczestników. Decyduje zatem kolejność zapisów i może zdarzyć się tak, że kto przyjdzie później - będzie mógł się jedynie przyglądać i kibicować pozostałym 🙂 Natomiast grających - prosimy o punktualność!!!

Spotykamy się tam, gdzie zwykle - w świetlicy KZGM przy ulicy Grażyńskiego w Katowicach. Rejestracja od godziny 18.30 Tym razem – postanowiliśmy również zrezygnować z płatności za spotkanie - skoro nie oferujemy wartości dodanej w postaci wiedzy prelegenta - wydaje się to fair.

Formularz rejestracji: TUTAJ

AGENDA:
Formalnie spotkanie zacznie się o 19.00, a rejestracja już od 18.30.

Agenda wygląda następująco:
18.30-19.00 rejestracja uczestników i networking
19.00-19.20 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
19.20-20.40 gra, gra, gra 🙂
20.40 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

Prosimy wszystkich członków o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Radek Rup & Team co się zowie 🙂
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”
T 531 608 522, katowice@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X