0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,
na początek kilka danych statystycznych - Kolejny bardzo dobry miesiąc jeśli chodzi o frekwencję! Zarejestrowało się 41 osób, z czego obecnych było 33! Z wszystkich obecnych na spotkaniu 12 zarejestrowało się jako obecni członkowie Stowarzyszenia.

Pozostałych nie-członków zachęcam, by wstąpić w szeregi. Dlaczego warto możecie poczytać na www.mieszkanicznik.org.pl, w zakładce “Korzyści”

Zabrakło czasu, by dyżurna sierotka przeliczyła pieniądze za uczestnictwo w spotkaniu, spieszę więc donieść, że łączna kwota to 265 pln. Wystarczy więc na opłacenie sali w listopadzie i grudniu (łącznie 147,6pln) i zostanie jeszcze 117,4 na zbytki 🙂

Może więc na grudniowym spotkaniu szarpniemy się na jakąś kawę i ciastka.

Frekwencja cieszy mnie bardzo, bo oznacza, że tematy spotkań są dla Was ciekawe i chce się wracać.

Potwierdza to również pojawianie się nowych osób na spotkaniach.

A jak było w listopadzie?

Podatki, podatki, podatki... Obecny na spotkaniu ekspert Stowarzyszenia – Grzegorz Grabowski – zaprosił nas w swojej prezentacji na rodzinny obiad. Przy tym obiedzie cała rodzina doradzała, jak zoptymalizować podatki płacone z tytułu najmu 3 mieszkań.

Prezentacja ciekawa, niesztampowa. A – jak wynikało z dużej ilości pytań – temat ważny i ciekawy.

Tym bardziej, że styczeń jest miesiącem, gdy decydujemy czy nadal ryczałt, czy też jakieś zmiany. Rozliczamy (ryczałtowcy) poprzedni rok, etc.

Raz jeszcze ogromne podziękowania dla Grzegorza – za poświęcony czas i prezentację! Oprócz tego krótko powspominaliśmy IV Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników

Co dalej?

Już teraz zapraszam na kolejne spotkanie 18.12 (środa) o godzinie 19.00, w tym samym miejscu co zwykle, czyli sala KZGM w Katowicach, ulica Grażyńskiego 5

Będzie to ostatnie nasze spotkanie w tym roku. Oficjalne zaproszenie z linkiem do formularza rejestracyjnego podeślę w weekend.

Zapraszam!

Radek Rup

Oceń ten wpis
X