• Brak produktów w koszyku.

Przed nami „Tarcza 3.0”
... 
Ile jeszcze będzie tarcz i jakie „Newsy” wniesie owa tarcza o tym już w najbliższą środę 06.05.2020 r. o godz. 19:00. Wspólnie z radcą prawnym Magdaleną Tylipską i Jackiem Kusiakiem - prezesem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, ponownie pochylimy się na rozwiązaniami i realną korzyścią dla właścicieli mieszkań na wynajem. Będzie rzeczowo i konkretnie.

Dowiedz się: „Jak stworzyć własną tarczę na rynku najmu”.
Zapisz się : tutaj

Poniżej tematy, które dokładnie omówimy podczas webinaru:

- jak zawiesić płatności rat w banku,
- jak nie utonąć w podnajmie,
- co zrobić, by zmotywować swoich najemców do płacenia czynszu,
- jak pozyskać środki na finansowanie z subwencji,
- w jaki sposób „Newsy” z tarczy 3.0 wpłyną na rynek najmu.

Bonus: Czy mieszkania obciążone zadłużeniem frankowym mogą być inwestycją?

Magdalena Tylipska - Radca prawny. Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sądowych , w pomocy Frankowiczom,  prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji. Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego. Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik.  Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania i masz obecnie wyzwania z najemcami, to musisz z nami być w najbliższą środę 6.05.202r o 19:00. Link do rejestracji. Do zobaczenia w środę.

Cena: Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest bezpłatna.. Dla osób spoza Stowarzyszenia 97zł.

Jak się zapisać? 

Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia: Zaloguj sie na NASZEJ STRONIE, następnie przejdź do KALENDARZA WYDARZEŃ i zarejestruj się  na to Wydarzenie.
Jeśli nie jesteś członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik zarejestruj się tutaj

 

X