0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

Stowarzyszenie Mieszkanicznik zrzesza już blisko 23000 członków i sympatyków. Wśród nas są wynajmujący, inwestorzy, fliperzy, pośrednicy, deweloperzy, specjaliści od remontów i od home stagingu. Oprócz olbrzymiej liczby relacji między wszystkimi osobami, regularnej wzajemnej współpracy i wymiany doświadczeń, tworzymy niezmierzone ilości danych i informacji związanych z polskim rynkiem nieruchomości.

W biznesie mówi się, że dane są ropą XXI wieku, nowym źródłem przewagi konkurencyjnej. Podobnie jak ropa, dane już same w sobie mają pewną wartość, jednak bez odpowiedniej "rafinacji" nie mogą być w prosty sposób optymalnie wykorzystane. Chcemy jako Mieszkanicznik pomóc zmaksymalizować korzyści z tych olbrzymich zasobów dostępnych danych nieruchomościowych. W związku z tym od lutego 2023 roku Zarząd Stowarzyszenia Mieszkanicznik wyznaczył Dawida Michnę do roli Głównego Analityka Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Dawid jest Liderem krakowskiego oddziału Mieszkanicznika. Od lat pasjonuje się analizami rynku nieruchomości. Na bieżąco informuje członków i sympatyków swojego lokalnego oddziału co dzieje się na polskim rynku nieruchomości oraz jak efektywnie przygotować się do nadchodzących zmian. Wyjaśnia jak zmaksymalizować sukces inwestycyjny wynikający z posiadania informacji zanim staną się szeroko znane, choćby podczas swojej autorskiej prelekcji "Jak wykorzystać inflację w inwestowaniu w nieruchomości". Chcemy, aby wiedza, doświadczenie i umiejętności Dawida mogły pomagać członkom i sympatykom w każdym oddziale stowarzyszenia. Aby znajomość wydarzeń i trendów na polskim rynku nieruchomości nie omijała żadnego z nas. Abyśmy razem tworzyli największą w Polsce społeczność świadomych ekspertów i inwestorów rynku nieruchomości.

Przykładowe obszary, jakie Dawid będzie analizował:
- sytuacja na rynku kredytowym (pierwszy artykuł już niebawem, z interesującymi spostrzeżeniami dotyczącymi wpływu luki kredytowej na rynek wynajmu),
- zmiany cen nieruchomości oraz analiza czynników cenotwórczych,
- zmiany prawne mogące pozytywnie albo negatywnie wpłynąć na Mieszkaniczników.

Dołączcie proszę do mnie w powitaniu Dawida jako Głównego Analityka Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Oprócz prowadzenia krakowskiego oddziału, Dawid zajmować się teraz będzie również zbieraniem i porządkowaniem posiadanych przez nas (i nie tylko) danych oraz informacji z polskiego rynku nieruchomości. Równolegle zaprojektuje i zbuduje ekspercką komórkę analityczną w Mieszkaniczniku. Finalnie, będzie na bieżąco publikował raporty dotyczące rynku nieruchomości, przy okazji zwiększając naszą wiedzę dotyczącą poprawnych analiz danych.

Dawid, serdeczne gratulacje oraz powodzenia w nowej roli.

W imieniu Zarządu,
Jacek Kusiak, Prezes Stowarzyszenia Mieszkanicznik

5/5 - (18 votes)
X