• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na 107. Spotkanie Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
Na najbliższym spotkaniu gościem będzie ekspertka z dziedziny prawa - Monika Balińska, która przedstawi prelekcję "Sukcesja majątkowa czyli jak zabezpieczyć swój majątek".

NASZ EKSPERT:

Monika Balińska - przedsiębiorca, właścicielka biura rachunkowego, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej – jako najemca i wynajmujący.
Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami.

Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Posiada szeroką wiedzą w zakresie nieruchomości, w szczególności w kwestiach prawno-podatkowych, odnośnie ksiąg wieczystych, aktów notarialnych i innych dokumentów. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzieli się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl Jest również współautorką książki „Pomysł do wynajęcia 2”.
Wieloletni członek oraz ex-Liderka Częstochowskiego Oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach i nie tylko.
Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu – co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

O czym będzie mowa "w skrócie":

Temat szkolenia: "Sukcesja majątkowa, czyli jak zabezpieczyć swój majątek?"

ustawowe zasady dziedziczenia,

 • testament,
 • formalności spadkodawców i spadkobierców,
 • zachowek...

i wiele więcej!

Chcesz spokojnie przygotować siebie i swoją rodzinę do przekazania lub nabycia spadku? Chcesz uniknąć pułapek dziedziczeia i zbędnych kosztów czy stresów? Musisz to wiedzieć!

Czego dowiesz się podczas prelekcji?

 • Przede wszystkim dostaniesz impuls do załatwienia ważnych, rodzinnych i majątkowych spraw odpowiednio wcześniej. Na spokojnie, w atmosferze zaufania i rodzinnego porozumienia. Poznasz zasady dziedziczenia i dowiesz się, jakim odpowiednim testamentem czy zapisem można zrobić to inaczej i co później - jakich formalności i kiedy powinni dopełnić spadkobiercy po śmierci spadkodawcy.
 • Prelegentka podpowie rozwiązania, pozwalające na uniknięcie sporów pomiędzy spadkobiercami, doradzi jak uniknąć rozproszenia czy zmarnowania majątku przez spadkobierców. Jak wszystko najlepiej odpowiednio wcześnie przygotować w dokumentach, aby rodzinie nie dokładać stresów i problemów jeśli znajdą się w takiej traumatycznej sytuacji jak śmierć bliskiej osoby.
 • Podczas wykładu dowiesz się, jak zabezpieczyć majątek oraz interesy spadkobierców - zarówno tych, którzy nieruchomościami się interesują i posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencję, jak i tych, którzy się na nich nie znają i nie chcą się nimi zajmować. Tak, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Celem prelekcji jest dać Ci wiedzę, która rozwiąże problemy zanim się one jeszcze pojawią.

DLA KOGO jest to wydarzenie:

dla wszystkich, którzy działają w branży nieruchomości; mają mieszkania na wynajem; flipują, remontują, budują swój portfel nieruchomości, mają majątek, który chcą dobrze zabezpieczyć dla przyszłych pokoleń.

Koniecznie przyjdź na to spotkanie jeśli:

 • interesujesz się nieruchomościami,
 • działasz z powodzeniem w branży nieruchomości,
 • chcesz, aby Twój majątek stale się bezpiecznie pomnażał,
 • cenisz sobie sprawdzone rozwiązania,
 • szukasz spotkań z przedsiębiorczymi ludźmi z branży,
 • masz ochotę spędzić miło i pożytecznie czas,
 • chcesz skonsultować swoje pomysły nieruchomościowe z doświadczonymi osobami.

MIEJSCE, CZAS

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30,
Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00
Miejsce: Hotel Amber, Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 45
After Party po godz. 21:00 - w restauracji hotelowej

PARKING HOTELOWY nie jest udostępniany uczestnikom spotkania. Polecamy zaparkować przy pobliskim markecie lub kościele.

KOSZT

Członkowie:
35 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
70 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
100 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
150 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

W cenie biletu jest udział w szkoleniu i networkingu oraz przerwa kawowa z kruchymi ciastkami.

BILETY można nabyć tylko on-line do środy 19 stycznia do godziny 23:59

REJESTRACJA

Dla Członków Stowarzyszenia na stronie Mieszkanicznika po zalogowaniu i wybraniu wydarzenia z kalendarza: https://crm.mieszkanicznik.org.pl

Dla Gości: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=768 

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z biurem w Warszawie: Tel. +48 731 400 813, E-mail: magda@mieszkanicznik.org.pl

 

Zapraszam serdecznie,

Basia Domarus
Lider Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
gdansk@mieszkanicznik.org.pl

Dodaj komentarz

X