0
  • Brak produktów w koszyku.

grudzień, 2020

czw10Gr17:3023:59Wrocław 10.12.2020- Historie sukcesów i porażek mieszkaniczników

Więcej

Szczegóły wydarzenia

KONIEC MIEJSC NA SPOTKANIE W HOTELU.

MOŻNA DOŁĄCZYĆ JUŻ TYLKO NA TRANSMISJĘ ONLINE:
 

 

Zapraszamy wszystkich na wydarzenie dnia 10 grudnia (czwartek) w godzinach 17.30-01.00 .

Spotkanie służbowe odbędzie się we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles 

TEMAT PRZEWODNI: Historie sukcesów i porażek mieszkaniczników: Przedstawią:

Andrzej Dobrowolski – młody przedsiębiorca i wizjoner. Swoją  pierwszą firmę założył w wieku 23 lat. Po kilku nieudanych próbach w biznesie, postawił wszystko na jedną kartę i wszedł w branżę nieruchomości. I tak ze sprzedawcy kapci stał się fliperem. Swoje pierwsze mieszkanie kupił w 2016 roku. Obecnie Andrzej inwestuje w całej Polsce, ale przede wszystkim skupia się na miastach poniżej 70 tysięcy mieszkańców. Nierzadko udaje mu się kupić kilka nieruchomości w tygodniu. Obecnie jest udziałowcem i członkiem zarządu kilku spółek. Celem Andrzeja jest realizowanie ogromnych projektów deweloperskich, jak i renowacja dużych kamienic. Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz miłośnik zwierząt.


===================================

Jacek Sydor – Deweloper, Przedsiębiorca, Analityk. Od 2016 roku w branży nieruchomości, wcześniej realizował sie z sukcesem przez ponad 10 lat w branży IT. Zdobyte doświadczenie w dużych projektach informatycznych przekłada na rozwój swoich firm. Na codzień wspiera koncepcyjnie biznes związany z pokojami działący pod marką Alfahaus. Większość swojego czasu poświęca spółce deweloperskiej Investor Property. Osada Hlouszka to jego największe wyzwanie w karierze zawodowej. Inwestycja polegająca na budowie 56 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej zlokalizowanej na działce o powierzchni prawie 2ha w atrakcyjnej części Opola.

====================================

Jerzy Sempowicz – inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Zarządzanie nieruchomościami, wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych, zarządzanie wynajmem lokali obcych. Kupno-sprzedaż nieruchomości, oddłużanie komornicze, oddłużanie bankowe. Pomoc w obrocie nieruchomościami, odblokowywanie sprzedaży nieruchomości zadłużonych ponad wartość.
Regulowanie stanów prawnych, mediacje, negocjacje. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku, WIWN Wojciecha Orzechowskiego czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza. Autor książki “Od kelnera do rentiera”

========================
Agenda spotkania:

18:00-18:15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:15-18:55 Gość specjalny – Andrzej Dobrowolski  "Historia sukcesu i porażki"
18:55-19:10 Przerwa kawowa, losowanie nagrody książkowej z pierwszych 30 zarejestrowanych osób
19:10-19:50 Gość specjalny – Jacek Sydor  "Historia sukcesu i porażki"
19:50-20:05 Przerwa kawowa, losowanie darmowej wejściówki z pierwszych 10 zarejestrowanych osób
20:05-20:45 Gość specjalny – Jerzy Sempowicz "Historia sukcesu i porażki"
20:45-21:00 Podsumowanie spotkania, podziękowania losowanie obiadu z prelegentem z pierwszych 3 zarejestrowanych osób
od 21:00 netłorking

========================

ZAPISY I CENA ZA SPOTKANIE:
Członkowie Stowarzyszenia: 
25 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
Goście:
100 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
BRAK MOŻLIWOIŚCI PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ TUŻ PRZED SPOTKANIEM

Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę https://www.mieszkanicznik.org.pl/  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem

Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://bit.ly/32L3Y7q

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  otrzyma rabat w wysokości 50zł  na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIEM O GODZINIE 12:00 

=======================

Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://www.mieszkanicznik.org.pl/ i sprawdż lub zadzwon do biura Stowarzyszenia:  +48731400813

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek

T. +48664703553  
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
http://m i e s z k a n i c z n i k.org.pl/

 

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:59

X