• Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2020

czw09St17:3021:00ODWOŁANE! Szkolenie w Częstochowie: Mądre finansowanie flipów i podnajmów

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Ze względu na chorobę prelegent był zmuszony odwołać swój przyjazd, wstępnie zapowiedział się na spotkanie majowe. Ślędź informacje na naszej stronie, na FB i czekaj na maile!

 

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju styczniowe szkolenie Mieszkaniczników w Częstochowie, które odbędzie się we czwartek, 9. stycznia 2020 roku. Będzie ciekawie!
 
Temat szkolenia: „Mądre finansowanie flipów i podnajmów.”
Chcesz tanio i szybko finansować swoje inwestycje? Poznaj sposób, w jaki myślą analitycy, którzy decydują o tym czy otrzymasz kredyt.
Znając zasady będziesz mógł zyskać czas, a wiadomo że czas to pieniądz!
 
Prelegent: Ronald Szczepankiewicz
Zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać. 
W połowie 2010 roku zaczął pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami, co sprawiło, że dziś już mało co może go zaskoczyć. 
Ronald to absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości – Piotra Hryniewicza.
Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych zaczął również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl. 
Przez lata marka sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.
 
Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Ta książka to kompendium doświadczenia ostatnich 9 lat autora przelanego na papier: wiedza zdobyta w branży kredytów hipotecznych oraz droga do osiągnięcia wolności finansowej. Jej treść przedstawiona jest w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość. W poradniku zaprezentowane są gotowe rozwiązania, których możesz używać jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji. Więcej informacji na: https://www.tajnabronkredytobiorcy.pl/
 
Po części merytorycznej tradycyjnie after-party z udziałem prelegenta!
W Restauracji-Piwiarni Oslo – Browar CzenstochoviA przy ul. Korczaka 14
 
Uwaga konkurs! A nawet dwa 😉
 
Każdy, kto zarejestruje się i opłaci wstęp na szkolenie do północy w niedzielę 5 stycznia bierze udział w losowaniu nagrody książkowej!
 
Każdy, kto będzie uważnie słuchał podczas prelekcji może wziąć udział w interaktywnym quizie, który będzie zorganizowany na koniec spotkania! Do wygrania wejściówka na kolejne szkolenie!
 
Gwarancję udziału w szkoleniu daje tylko zapis poprzez formularz rejestracyjny w terminie do środy 8 stycznia do godz. 12 w południe!
 
Rezerwuj miejsce już dziś!  Zapraszamy i do zobaczenia!

Czas

(Czwartek) 17:30 - 21:00

X