0
  • Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2019

czw24St17:1523:59Mieszkanicznik Wrocław 24.01.2019 Kamil Kosior

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników dnia 24 stycznia (czwartek) w godzinach 17.15-24.00 .

Spotkanie odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Sala wykładowa numer 2 w budynku E
Komandorska 116, 53-345 Wrocław

Prelekcję wygłosi :

Kamil Kosior  -„Jak zwiększać skalę w biznesie zarządzania nieruchomościami. Sposoby pozyskiwania nowych nieruchomości” 

Nasz prelegent jest pomysłodawcą i członkiem zarządu Rent Like Home  http://www.rentlikehome.com/ 

Rent like home, należący do Lloyd Group, jako operator w 2 lata zbudował ofertę 150 apartamentów zarządzanych w 3 miastach w Polsce – w Zakopanem, Warszawie i Międzyzdrojach.

Firma jest również partnerem firmy Nickel Development i jest operatorem zarządzającym inwestycją Apartamenty Koło Brzegu w Kołobrzegu, która zostanie otwarta w 2020 roku.

Rent like home to jego drugie dziecko biznesowe. Jako manager i przedsiębiorca posiada 14-letnie doświadczenie w biznesie. W skład Lloyd Group wchodzi także marka Lloyd Properties, duży pośrednik nieruchomości posiadający oddziały w Warszawie i Wrocławiu, który do dnia dzisiejszego pośredniczył w transakcjach o wartości ponad 600 mln zł.

Na przykładzie Rent Like Home pokażemy jak zdobywać świat, jak skalować firmę, jak zaistnieć w kilku miastach, jak zatrudniać i dobierać pracowników. Jak pozyskiwać nowe mieszkania (nie tylko na krótki termin) i wiele wiele innych.

Profil na FB

Profil na Linkedin

Trochę o LLOYD PROPERTIES

============================

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród pierwszych 30 osób które zapiszą się przez link na spotkanie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę w kalendarzu.

============================

Agenda spotkania wygląda następująco:

  • 17:15-18.00 Rejestracja, netłorking, przywitanie gości, ogłoszenia
  • 18:00-18.15 Prezentacja Partnera Spotkania ECOKOPTER Dawid Lewandowski
  • 18:15- 19:20 Prelekcja  Kamil Kosior cz.1 „Jak zwiększać skalę w biznesie zarządzania nieruchomościami. Sposoby pozyskiwania nowych nieruchomości”
  • 19:20-19:40 Przerwa – losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej)  netłorking
  • 19:40-20:30 Prelekcja  Kamil Kosior  cz.2  „Jak zwiększać skalę w biznesie zarządzania nieruchomościami. Sposoby pozyskiwania nowych nieruchomości”
  • 21:00 Zakończenie części oficjalnej, ogłoszenia  etc.
  • 21:30 -24:00 Cześć nieoficjalna.. piwko… netłorking to już w restauracji American Dream przy  Drukarska 32, 53-312 Wrocław

========================

Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)

Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://bit.ly/2UJGOIC
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia za wstęp płacą przelewem 50zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 100zł)

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata w wysokości 50zł za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 12:00. 

Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl i sprawdż lub zadzwon do biura Stowarzyszenia:  +48731400813

PARTNEREM spotkania styczniowego będzie ECOKOPTER http://www.ecokopter.pl/ Jest to firma naszego członka Dawida Lewandowskiego z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzy zespół młodych ludzi zajmujących się uchwyceniem chwili w kadrze. Firma skupia się na kompleksowej produkcji wideo: od scenariusza, przez wykonanie zdjęć aż po pełną post produkcję i gotowy produkt w postaci filmu. Ecokopter wykorzystuje najnowszy sprzęt filmowy, aby zapewnić Swoim klientom najwyższą jakość. Pracowali przy wielu produkcjach dla takich marek jak: Mercedes-Benz, Mazda, Volvo, Marmite, Ikea, Atlas Ward, Skanska, Eurovia, ECHO Investment, Archicom i wiele innych. Na najbliższym spotkaniu  przedstawią Wam bliżej swoją markę i opowiedzą o tym, jak profesjonalna prezentacja wizualna podnosi atrakcyjność ofert i produktów ich klientów.

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek

T. 6 6 4  7 0 3   5 5 3  
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
 

Mieszkanicznik

http://m i e s z k a n i c z n i k.org.pl/

 

Czas

(Czwartek) 17:15 - 23:59

X