• Brak produktów w koszyku.

wrzesień, 2020

czw03Wrz17:3023:59Bydgoszcz - 03.09.2020 - szkolenie z Basią Domarus

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie bydgoskich Mieszkaniczników.
Spotykamy się 3 września 2020r.
Rejestracja i networking rozpocznie o godz. 17.30, a spotkanie zaczynamy o godz. 18.00.


We wrześniu naszym gościem i prelegentem będzie Basia Domarus autorka książek pt: "Champagne za dziewięć 5dziesiąt, czyli jak sprawić by klienci zabiegali o Ciebie" oraz "PAMIĘTNIK POD-RÓŻNY, CZYLI W 100 DNI DOOKOŁA SIEBIE”

Bez względu na to, czy jesteś fryzjerem, mechanikiem samochodowych, sprzedawcą w lokalnym sklepie czy prezesem dużej korporacji – łączy nas wszystkich to samo: obsługujemy klienta. Na spotkaniu porozmawiamy o tym , co zrobić, by zamiast gonić za klientami, sprawić, że to oni będą zabiegać o współpracę z nami.

O Prowadzącym:
Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jest Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuje z inwestorami przeprowadzając "za rękę" przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.
Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspiera Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jest podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje ją życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbia smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.


 

Agenda spotkania:

  • 17:30-18:00    Rejestracja i networking
  • 18.00-18:15    Bieżące sprawy Stowarzyszenia, ogłoszenia
  • 18:15-21:00     Prezentacja Basia Domarus "Relacje biznesowe i networking w nieruchomościach,
                                jak sprawić by klienci zabiegali o Ciebie" z przerwa
  • 21:00-              Networking ciąg dalszy

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. 

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj z nami i dołącz do naszej społeczności !!!

KOSZT
Członkowie: 
25 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
50 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
100 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
150 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Zapraszamy.

Agata Lewandowska
Lider oddziału w Bydgoszczy

 

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:59

X