0
  • Brak produktów w koszyku.

Każda środa

Jacek Kusiak

Ekspert od inwestowania w nieruchomości, umów najmu i remontów

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia "Mieszkanicznik".
Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej.

Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu - firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości . Z uwagi na swoje doświadczenie w produkcji i nieruchomościach jest w spół-pomysłodawcą i w spół-twórcą powstałej w 2016 roku pod Kielcami fabryki drzwi zewnętrznych Polstar.pl zatrudniającej ok 100 osób i dostarczającej wyroby do wielu krajów Europy i Świata.

Od 1994 roku konsekwentnie buduje swoją wolność finansową również poprzez giełdę papierów wartościowych, z powodzeniem inwestuje w akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne zagraniczne. Od kilku lat związany również z technologią blockchain, która będzie miała przełomowy wpływ również na te wszystkie biznesy wymienione powyżej.

Jego dwa motta życiowe to" Mężczyzna jest po to aby zmieniał świat na lepsze" i drugie to "Lepiej spróbować i żałować, że się nie udało. Niż żałować, że się nie spróbowało".

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

ZALOGUJ DOŁĄCZ DO NAS

X