0
  • Brak produktów w koszyku.

Przed nami kolejne XXXII już spotkanie Mieszkanicznika Dublin, które odbędzie się w The Clockwork Door tzw. "time house" w ostatni piątek maja 31.05.19 o godz. 19:00.

W czasie spotkania przedstawimy: "Oferty zakupu nieruchomości w Polsce i w Hiszpanii oraz fakty i mity inwestycyjne w obu krajach"

Temat zakupu nieruchomości w Polsce przybliży przez videokonferencję  Jan Gisterek.

Lider oddziału Mieszkanicznik Bielsko-Biała.
Aktywny inwestor nie lubiący rutyny i kochający wyzwania. Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie. Samymi nieruchomościami zajmuje się dopiero od 2014 r. W tym czasie nieruchomości kupował na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał,  wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami.

O temacie zakupu nieruchomości w Hiszpanii opowie Michał Zduńczyk.

Lider oddziału Mieszkanicznika w Dublinie.
Praktyk w dziedzinie finansów oraz planowania biznesowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży lotniczej, oraz w największych firmach z sektora IT. Swoją wiedzę korporacyjną wykorzystuje aby wspierać startupy oraz projekty inwestycyjne na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.


Dodatkowo w czasie spotkania będzie można wypożyczyć książki o tematyce nieruchomościowej , opowiemy o programie szkoleń dla początkujących i zaawansowanych inwestorów oraz omówimy planowane inwestycje grupowe.

Zapraszamy wszystkich sympatyków, osoby zapisane do Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz ich małżonków/partnerów i przyjaciół.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i jest bezpłatne dla członków Mieszkanicznika. Pobierana jest natomiast "wejściówka" na terenie Time House w wysokości EUR15 /osobę, w której wliczona jest kawa, herbata, ciastka i popcorn.

W czasie spotkania, dla osób nie należących do Mieszkanicznika, zostanie udostępniony kod rabatowy umożliwiający zapisy do Stowarzyszenia Mieszkanicznik w obniżonej cenie.

Zapraszamy!

Michał Zduńczyk
Lider oddziału Mieszkanicznik Dublin
dublin@mieszkanicznik.org.pl
tel.  +353 870553893

Oceń ten wpis
X