• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na wydarzenie online organizowane przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik Dublin, które działa na terenie Zielonej Wyspy od 2012 roku.
Webinar odbędzie się w dniu 13.04.2020 (poniedziałek) o godz. 19:30.

O SPOTKANIU

Spotkanie w formie webinaru skierowane jest do osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w Irlandii Północnej oraz innych regionach Zjednoczonego Królestwa. Będzie też możliwość dowiedzenia się jak Stowarzyszenie wspiera osoby posiadające mieszkania na wynajem oraz jak pomaga polskim biznesom w Polsce i zagranicą.

Na najbliższym spotkaniu dowiemy się jak zacząć swoją przygodę na drodze do wolności finansowej poprzez mądre inwestowanie w nieruchomości w UK.

GOŚĆ SPECJALNY:

Dariusz Karpowicz - dyrektor Albion Financial Advice Services Ltd
Dariusz Karpowicz to specjalista z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym w Wielkiej Brytanii. Po latach pracy dla brokera kredytowego z 30 letnim stażem założył własną działalność - Albion Financial Advice - która skupia się na pomocy Polakom i klientom z Wschodniej Europy w kupnie domu.
W 2013 został jednym z założycieli stowarzyszenia polskich biznesów w Yorkshire - Polish Business House. Polish Business House organizuje spotkania networkingowe dla przedsiębiorców oraz przyszłych właścicieli biznesów.

Lider oddziału Leeds w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik - jest to międzynarodowa organizacja wspierająca wynajmujących w prowadzeniu bezpiecznego i etycznego najmu nieruchomości.

Urodził się i wychował w Gdańsku, z którego wyjechał w 2006 roku aby spróbować swoich sił w Wielkiej Brytanii. W przeszłości zarządzał firmą rekrutacyjną która miała oddziały w 4 krajach i ponad 500 pracowników w Wielkiej Brytanii.
Prywatnie ojciec trzech córek, maż i entuzjasta wszystkiego co posiada silnik lub procesor.

WIĘCEJ INFORMACJI O WEBINARZE

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/s/mieszkanicznik-dublin-z-wizyta/214826296260063/

Link do darmowej rejestracji:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Finfo&reset=1&id=469

 

Zapraszamy!

 Michał Zduńczyk

Lider oddziału Mieszkanicznik Dublin
Tel. +353 870553893

X