• Brak produktów w koszyku.

Punktowiec, galeriowiec, a może zabudowa atrialna? Czym są? Działka na własność czy użytkowanie wieczyste? Szanse i zagrożenia. Plan zagospodarowania przestrzennego a warunki zabudowy. Formalności i czasochłonność. Sąsiedzi, urzędnicy, politycy – kto ma największy wpływ na powodzenie inwestycji? Metoda gospodarcza czy generalny wykonawca? Co wybrać i dlaczego? Gdzie budować, jak budować, dla kogo budować?

Kondygnacje, dach, garaże, miejsca parkingowe, lokale usługowe… i 100 innych rzeczy, o których musi pomyśleć deweloper zanim złoży podpis na akcie notarialnym zakupu działki.

O tym wszystkim i o wielu innych zagadnieniach działalności deweloperskiej mieliśmy okazje posłuchać podczas prelekcji doświadczonego dewelopera Jarosława Gulewskiego. Dziękujemy za solidną porcję wiedzy, za wskazówki i za inspirację!

Naszemu prelegentowi dziękuję również za to, że po oficjalnej prelekcji został z nami na nieformalnej części networkingowej i za to, że odpowiedział na każde nasze pytanie, a wszystkim uczestnikom spotkania dziękuję za obecność i świetną atmosferę!

Nie pierwszy raz powtarzam: kto nie był niech żałuje!

X