• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na spotkanie on-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 14 stycznia, od godz. 18:00
Na spotkaniu specjalnie dla nas interaktywne szkolenie Tomasza Burcona!
Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować biznes w nieruchomościach i zastanawiasz się jak to robić z zyskiem również w obliczu kryzysu rzucającego cień na gospodarkę - koniecznie bądź z nami na spotkaniu i posłuchaj!

Link do rejestracji: http://bit.ly/2LueBFe
Rejestracja dla członków jest dostępna po zalogowaniu.

O PRELEGENCIE

Tomasz Burcon

Ewangelista nieruchomości znający rynek od podszewki - w branży działa od 25 lat! Współpracuje z inwestorami oraz sam inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów (tzw. ROI) poprzez optymalizację powierzchni, rozszerzanie wachlarza grup docelowych najemców oraz zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie).

Założyciel spółki Apartments Possession zarządzającej nieruchomościami (ponad 100 miejsc noclegowych) oraz przygotowującej kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont / wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie 🙂
Silnie zaangażowany w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Aktywnie działa jako Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (z zakresu fotografii oraz najmu krótkoterminowego)

Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości eventy, szkolenia, wykłady, webinary. Udzielił licznych wywiadów w radiu i telewizji.  Wykładowca w Mieszkaniczniku oraz ASBIRO.
Współautor książek „Pomysł do wynajęcia 2” oraz „Biblia e-biznesu 3.0"
Jego pasje to fotografia - specjalność nieruchomości, zdrowie, zrównoważony rozwój, podróże, rajdy samochodowe, sztuki walki i automatyzacja biznesu.

O  SZKOLENIU

Temat szkolenia: Skąd wiedziałem, że ten czas nadejdzie i co zrobiłem aby więcej zarobić?

Jak zapowiada sam prelegent:
Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie wydawałaby się niekorzystna i obrócenie jej na swoją korzyść tak aby na niej zyskać, a nie stracić jak to większość zwyczajowo robi. Zacznę od przykładów inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długoterminowym) i na nich pokaże niedziałające już rozwiązania działające, i te w których kierunku należy iść czyli idealne na obecny i przyszły czas. Pokażę nieruchomość, która w pierwszym roku od kupna przyniosła 54,3% zwrotu w ciągu roku. Opowiem skąd wiedziałem (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miałem potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku.

Pokażę jak za pomocą profesjonalnych zdjęć potrafię szybko sprzedać nieruchomość, i to o 10% drożej, i o 20% drożej wynająć i to zwiększając przy tym obłożenie o 20% do 30% - na liczbach i konkretnych przykładach, które możesz sam sprawdzić i potwierdzić. W sierpniu miałem rekord sprzedaży mieszkań i domów wszechczasów. Jak to zrobiłem? Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji.

Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będę zadawał pytania, zbierał Wasze odpowiedzi i pokazywał swoje rozwiązania. Będę starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jestem z tego, że daję dużo tzw. "MIĘSA". Liczę na to, że Was nie zawiodę i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji. Przybywaj... będzie tak jak lubisz "SAME MIĘSO"!

AGENDA

17:45 - 18:00 Logowanie i networking
18:00 - 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
18:15 - 21:00 Prelekcja (z przerwą na networking w trakcie)
21:00 - ... Networking i dalsza integracja z udziałem prelegenta

ZAPISY

Link do rejestracji: http://bit.ly/2LueBFe
Rejestracja dla członków jest dostępna po zalogowaniu.

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu wydarzeń w terminie do czwartku 14 stycznia do godz. 15:00!

Link do webinaru zostanie wysłany w dzień spotkania, indywidualnie do osób zarejestrowanych.

PŁATNOŚĆ

  • Członkowie Stowarzyszenia - 0 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
  • Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym)

W przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

X