• Brak produktów w koszyku.

1. Przesunęliśmy datę organizacji XII Kongresu Mieszkaniczników na 29 - 30.05.2021 r.

Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem musieliśmy odwołać organizację naszego listopadowego XII Kongresu. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze i zaplanowane wydarzenie odbędzie się w innym terminie. Głęboko wierzymy, że nowa wiosenna odsłona przyniesie świeże spojrzenie na wszystko, co się wydarzyło i pomoże wejść w nowy etap z nową wiedzą, kontaktami i wielkim entuzjazmem.

Rezerwacja biletów na kongres jest cały czas aktywna w cenie z rabatem 20 %. Zapraszamy na stronę: https://kongres.mieszkanicznik.org.pl/

 

2. Organizujemy Forum Mieszkanicznika – konferencję on-line w dniu 16.01.2021 r.

Celem organizacji Forum jest stworzenie platformy on-line wymiany wiedzy i realnych doświadczeń w prowadzonych przez Was biznesach opartych na nieruchomościach.
Zaprosiliśmy znanych Wam i lubianych prelegentów, którzy swoją niezwykłą pomysłowością, siłą i duchem walki o przetrwanie w tych trudnych czasach opowiedzą o swojej działalności. Forum to nie tylko całodniowe spotkania on-line z prelegentami i ekspertami w formie wideokonferencji, to również możliwość rozmowy on-line z innymi uczestnikami w udostępnionych pokojach.

Dla uczestników XII Kongresu Mieszkaniczników udział w Forum jest bezpłatny. Dla pozostałych członków – za symboliczną opłatą. Więcej informacji i zapisy – już wkrótce - na stronie https://www.forummieszkanicznika.pl/

 

3. Webinary z ekspertami.

Raz na dwa tygodnie zorganizujemy dla Was webinar z osobą, która podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Przybliżymy Wam w ten sposób obecne warunki prawno-ekonomiczne dotyczące rynku najmu i prowadzenia firm.
Tradycyjnie webinary będą bezpłatne dla Członków Stowarzyszenia. Osoby spoza Stowarzyszenia również zawsze zapraszamy (opłata 97 zł).

 

4. Lokalne spotkania i szkolenia on-line

Liderzy oddziałów nadal będą organizować dla Was Członkowie Stowarzyszenia szkolenia i spotkania w formie bezpłatnych wideokonferencji lub webinarów.
Dążymy do tego, aby Wasze znajomości przetrwały ten trudny okres, żeby nawiązywały się nowe, choć na początku tylko zdalnie. Żebyście czuli, że nie jesteście w tym sami.
Spotkania będą otwarte dla osób spoza Stowarzyszenia za opłatą. Jeśli więc zastanawiasz się, czy dołączyć do grona członków stowarzyszenia, udział w spotkaniu on-line pomoże Ci podjąć decyzję.

Bądź na bieżąco – zaglądaj do kalendarza wydarzeń https://mieszkanicznik.org.pl/kalendarz-wydarzen/

 

5. Potrzebujesz dodatkowego wsparcia, porady?

Pamiętaj, że będąc Członkiem Stowarzyszenia masz stały dostęp do 15 ekspertów, 7 kancelarii prawnych i do mentorów. To ok. 40 dyżurów w miesiącu dotyczących różnych zagadnień.
Zajrzyj na strony:
https://mieszkanicznik.org.pl/program-pomocy-prawnej-infolinia/
https://mieszkanicznik.org.pl/eksperci/
https://mieszkanicznik.org.pl/mentorzy/

 

A jeżeli sam/a/ jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie i czujesz, że Twoja wiedza może pomóc innym Członkom Stowarzyszenia – koniecznie skontaktuj się z nami i zostań prelegentem dla innych.

Jesteśmy tu dla Ciebie https://mieszkanicznik.org.pl/kontakt/

 

Zespół Mieszkanicznika

X