• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia (czwarek) w godzinach 18.50-23.00 .

Pierwsza cześć spotkania -prelekcja- odbędzie się w BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław 
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław http://www.qhotelwroclaw.pl/kontakt,10-7.html  w godzinach 19:10-21:00

Prelekcję wygłosi Jarosław Gulewski - Menager Projektu w ADomy.pl http://adomy.pl

Kilka słów o prelegencie:

Jarosław Gulewski – od ponad 10 lat związany z nieruchomościami – głównie z branżą deweloperską, zaczynałem w 2000 roku od sprzedaży garaży blaszanych, swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupiłem pracując na etacie w korporacji w 2006 roku, od tamtej pory mam za sobą zarządzanie całym procesem inwestycyjnym przy przygotowaniu, budowie i sprzedaży ponad 100 lokali (mieszkań, domów i lokali usługowych), głównie buduję budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej starając się maksymalnie wykorzystać potencjał działki.

Do 2013 roku pracowałem na etacie w międzynarodowej korporacji jednocześnie koordynując inwestycje deweloperskie, jestem członkiem stowarzyszenia Mieszkanicznik i współautorem książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Obecnie zarządzam budową 4 inwestycji jednocześnie, kolejne są na etapie przygotowania, działalność deweloperską uzupełniłem o najem mieszkań i lokali usługowych oraz szkolenia dla osób chcących rozpocząć działalność w branży deweloperskiej. Moim najnowszym projektem jest 26 mikroapartamentów, którego budowę planuję rozpocząć w marcu 2018 roku, obecnie jestem na etapie uzgodnień projektu.

Tytuł prelekcji: "Deweloperka od podstaw"
poruszymy tematy :
-ile pieniędzy musisz mieć na start
-jak wykorzystać potencjał działki
-ile realnie możesz zarobić na pierwszej inwestycji
-i wiele innych

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób które zapiszą się przez link na spotkanie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 25 stycznia (czwartek) do swojego kalendarza.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.50-19.10 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
19.10-20:50 Prelekcja –  Jarosław Gulewski "Deweloperka od podstaw"
20:50-21:00 Losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej) i zakończenie części oficjalnej.
21:00 -23:00 Cześć nieoficjalna.. piwko... kolacja. netłorking to już w restauracji (restauracja w tym samym hotelu co sala) http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus/kulinaria/restauracja

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 50 złotych....jeśli opłacą wejście za spotkanie z linka poniżej. 

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się wstąpić w szeregi Stowarzyszenia w ciągu 24h. opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierane bezpośrednio przed spotkaniem w gotówce będą powiększone do kwoty 55zł. 

link do rejestracji na spotkanie (25.01.2018 - czwartek)..

https://goo.gl/forms/nce5nDarktA7g4fw2

PONIŻEJ LINK DO OPŁATY ZA SPOTKANIE DLA TYCH CO NIE SĄ CZŁONKAMI STOWARZYSZENIA LUB NIE PRZEDŁUŻYLI CZŁONKOSTWA 

https://secure.tpay.com/?h=af68ee1c1cfce8c33202c920e84d06aff7321ae6

i od razu zapiszcie sobie w kalendarzach kolejne daty spotkań - szczegóły wkrótce zawsze "czwarty" czwartek miesiąca

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek

T. 6 6 4  7 0 3   5 5 3  
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik

X