• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników dnia 24 stycznia (czwartek) w godzinach 17.30-24.00 .00 .
Spotkanie odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Sala wykładowa numer 2 w budynku E
Komandorska 116, 53-345 Wrocław
Prelekcję wygłosi :
Kamil Kosior - Pomysłodawca , członek zarządu Rent like home http://www.rentlikehome.com/
TEMAT:
"Jak zwiększać skalę w biznesie zarządzania nieruchomościami. Sposoby pozyskiwania nowych nieruchomości"
Rent like home, należący do Lloyd Group, jako operator w 2 lata zbudował ofertę 150 apartamentów zarządzanych w 3 miastach w Polsce ? w Zakopanem, Warszawie i Międzyzdrojach.
Firma jest również partnerem firmy Nickel Development i jest operatorem zarządzającym inwestycją Apartamenty Koło Brzegu w Kołobrzegu, która zostanie otwarta w 2020 roku.
Rent like home to jego drugie dziecko biznesowe. Jako manager i przedsiębiorca posiada 14-letnie doświadczenie w biznesie. W skład Lloyd Group wchodzi także marka Lloyd Properties, duży pośrednik nieruchomości posiadający oddziały w Warszawie i Wrocławiu, który do dnia dzisiejszego pośredniczył w transakcjach o wartości ponad 600 mln zł.Na przykładzie Rent Like Home pokażemy jak zdobywać świat, jak skalować firmę, jak zaistnieć w kilku miastach, jak zatrudniać i dobierać pracowników. Jak pozyskiwać nowe mieszkania (nie tylko na krótki termin) i wiele wiele innych.
Profil na FB 
Profil na Linkedin 
Trochę o LLOYD PROPERTIES
============================
Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród pierwszych 30 osób które zapiszą się przez link na spotkanie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę w kalendarzu.
============================
Agenda spotkania wygląda następująco:

  • 17:15-18.00 Rejestracja, netłorking, przywitanie gości, ogłoszenia
  • 18:00-18.15 Prezentacja Partnera Spotkania ECOKOPTER Dawid Lewandowski
  • 18:15- 19:20 Prelekcja  Kamil Kosior cz.1 
  • 19:20-19:40 Przerwa - losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej)  netłorking
  • 19:40-20:30 Prelekcja  Kamil Kosior  cz.2
  • 21:00 Zakończenie części oficjalnej, ogłoszenia  etc.
  • 21:30 -24:00 Cześć nieoficjalna.. piwko... netłorking to już w restauracji American Dream przy  Drukarska 32, 53-312 Wrocław

========================
REJESTRACJA  NA  SPOTKANIE
Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się, a następnie wyszukanie Wydarzenia , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)
Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://bit.ly/2UJGOIC
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia za wstęp płacą przelewem 50zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 100zł)
Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata w wysokości 50zł za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 
UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 12:00. 
Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl i sprawdź lub zadzwoń do biura Stowarzyszenia:  +48731400813
PARTNEREM spotkania styczniowego będzie ECOKOPTER http://www.ecokopter.pl/ Jest to firma naszego członka Dawida Lewandowskiego z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzy zespół młodych ludzi zajmujących się uchwyceniem chwili w kadrze. Firma skupia się na kompleksowej produkcji wideo: od scenariusza, przez wykonanie zdjęć aż po pełną post produkcję i gotowy produkt w postaci filmu. Ecokopter wykorzystuje najnowszy sprzęt filmowy, aby zapewnić Swoim klientom najwyższą jakość. Pracowali przy wielu produkcjach dla takich marek jak: Mercedes-Benz, Mazda, Volvo, Marmite, Ikea, Atlas Ward, Skanska, Eurovia, ECHO Investment, Archicom i wiele innych. Na najbliższym spotkaniu  przedstawią Wam bliżej swoją markę i opowiedzą o tym, jak profesjonalna prezentacja wizualna podnosi atrakcyjność ofert i produktów ich klientów.
 
Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek
6 6 4  7 0 3   5 5 3
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik

X