• Brak produktów w koszyku.

Rozpoczynamy Nowy Rok 2021, wszyscy wiążemy z nim wiele nadziei poprawy i powrotu do normalności. Czy będzie to normalność jaką znaliśmy przed rokiem 2020 wszystko wskazuje na to, że raczej nie, ale czy może to być coś nowego, lepszego? Miejmy nadzieję, że tak i że Covid-19 był impulsem, który paradoksalnie nam pomoże.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK 
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest możliwa po zalogowaniu.

O PRELEGENCIE

W poszukiwaniu nowych, lepszych idei, inspiracji i rozwiązań nie tylko dla najmu pomoże nam na pewno nasz styczniowy prelegent Mieszkanicznika.

Joanna Murzyn, projektantka rozwiązań holistycznych, opartych na założeniach zrównoważonego rozwoju, założycielka Radicalzz, ośrodka który zajmuje się badaniami i edukacją w obszarze wpływu technologii informacyjno-komunikacyjnych na człowieka oraz środowisko. W ramach swojej działalności zrzesza społeczność ludzi świadomych, z którymi wspólnie przeprowadza akcje społeczne oraz projektuje i wdraża rozwiązania przyjazne dla człowieka i środowiska.

Podczas styczniowego spotkania warszawskiego Mieszkanicznika przedstawi nam prezentację pt: „Nadchodzi nowy ład”.

O  PRELEKCJI

W 2020 roku świat z jednej strony stanął w miejscu, z drugiej nastąpił reset na globalną skalę, który przyspieszył niektóre zjawiska takie jak masowa digitalizacja, współżycie w grupach czy odpowiedzialność społeczna.

  • W jakim kierunku pchną nas te zmiany?
  • Jak się na nie przygotować?
  • Czym są kooperatywy i dlaczego już dziś warto zacząć je wspierać?
  • Czym charakteryzuje się filozofia off-the-grid?

Jakich wartości poszukiwać będziemy w post covidowym świecie, który przechodzi aktualnie globalną transformację, między innymi o tych tematach porozmawiamy podczas spotkania online warszawskiego Mieszkanicznika we wtorek 12 stycznia 2021, na które serdecznie Was zapraszamy.

AGENDA SPOTKANIA

  • 18.30-19.00    Bieżące sprawy Stowarzyszenia, ogłoszenia i losowanie nagrody
  • 19.00-21:00     Prelekcja naszego gościa
  • 21:00-              Networking ciąg dalszy

UWAGA CZEKA NAGRODA!!!

Zarejestruj  się na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny do dnia  11.01.2021r. do godz. 12.00 w południe i wygraj nagrodę, którą wylosujemy na początku spotkania.

REJESTRACJA

Osoby spoza stowarzyszenia LINK 

Rejestracja dla członków stowarzyszenia.

1. Zaloguj się na stronie  https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php  (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)

2. przejdź do KALENDARZA WYDARZEŃ 
3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
4. Dokonaj rejestracji i opłaty.

 

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

 

Zapraszamy.

Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie
oraz Team Mieszkanicznik Warszawa

X