0
  • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na I spotkanie oddziału w Białymstoku.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2013 r. o godzinie 19.00 w „Kawiarnio-Księgarni” na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/1 w Białymstoku.

Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Grabowskim – ekspertem od podatków od najmu i rozliczeń z najemcami, Grzegorz poprowadzi prezentację: „Jak nie dać się oskubać fiskusowi i spać spokojnie w nocy. ABC podatku od najmu”

Zapraszamy do odwiedzenia strony Grzegorza: www.wynajmistrz.pl

Grzegorz jest autorem pierwszego w Polsce kompendium wiedzy, praktycznego poradnika:

www.podatekodwynajmu.pl

Jeżeli wydaje Ci się, że podatki to nudny temat, który należy omijać z daleka to przyjdź, aby przekonać się w jak fascynujący sposób można do nich podejść.

Bo kto potrafi tak wyliczyć podatki, odpisy, koszty, amortyzację, aby zupełnie legalnie zapłacić podatki w wysokości 0 zł!

Grzegorz sam jest inwestorem praktykiem, więc zna nasze potrzeby doskonale. A jego prezentacje są profesjonalne, ciekawe, wciągające i nietypowe! Jeżeli myślisz poważnie o inwestowaniu w nieruchomości to jest to kluczowa wiedza, która zaoszczędzi Ci konkretne pieniądze.

Po prelekcji zapraszamy na rozmowy przy kawie i szarlotce na tematy dotyczące problemów i radości związanych z inwestowaniem w nieruchomości.

Dodatkowo osoby, chętne zapisać się do naszego stowarzyszenia Mieszkanicznik, otrzymają możliwość skorzystania z rabatów w sklepie Leroy Merlin w Białymstoku – szczegóły na spotkaniu.

Pozdrawiam
Przemek Kacmajor

Oceń ten wpis
X