0
  • Brak produktów w koszyku.

Poznań

Lider Oddziału - Waldemar Kochanek

101 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Waldemar Kochanek 

Waldemar Kochanek, od wielu lat jest związany z doradztwem podatkowym, głównie w aspekcie cen transferowych. Doradza największym podmiotom, dzięki pracy w jednej z firm "Wielkiej Czwórki". Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza transakcje typu flip, czyli kup-wyremontuj-sprzedaj, a w tym roku nabył też hotel pracowniczy, który ma działać w modelu wynajmu średnioterminowego.
Waldemar od początku 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, od czerwca 2014 pełnił funkcję Zastępcy Lidera, a od stycznia 2017 ma zaszczyt pełnić obowiązki Lidera Oddziału w Poznaniu.

Lokalna Baza Fachowców

Partnerzy Oddziału

Marczak Finanse Kredyty i nieruchomości

Od 15 lat specjalizujemy się w kredytach hipotecznych

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania finansowe.
Poznaj nas i zobacz co nas wyróżnia:

  • DOŚWIADCZENIE – działamy na rynku kredytów od 2001 roku,
  • WIEDZA – nieustannie się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje,
  • PASJA – uwielbiamy swoją pracę dodatkowo jesteśmy praktykami w branży,

Najważniejsze do nas wyróżnia -  Jesteśmy Praktykami – sami inwestujemy w nieruchomości, robimy flipy, przygotowujemy nieruchomości na wynajem, zarządzamy najmem – nikt tak jak my nie będzie lepiej rozumieć potrzeb inwestycyjnych i kredytowych członków Mieszkanicznika!

Zapraszamy na naszą stronę, poznaj nas i pobierz bezpłatnie poradnik – jak w 7 krokach przygotować się do kredytu hipotecznego: https://marczakfinanse.pl/darmowy-ebook/

X