• Brak produktów w koszyku.

Poznań

Lider Oddziału - Waldemar Kochanek
Zastępca Lidera Oddziału - Patryk Sobczyk

142 członków w oddziale (stan na 30/09/2021 r.)

Waldemar Kochanek 

Waldemar Kochanek, od wielu lat jest związany z doradztwem podatkowym, głównie w aspekcie cen transferowych. Doradza największym podmiotom, dzięki pracy w jednej z firm "Wielkiej Czwórki". Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza transakcje typu flip, czyli kup-wyremontuj-sprzedaj, a w tym roku nabył też hotel pracowniczy, który ma działać w modelu wynajmu średnioterminowego.
Waldemar od początku 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, od czerwca 2014 pełnił funkcję Zastępcy Lidera, a od stycznia 2017 ma zaszczyt pełnić obowiązki Lidera Oddziału w Poznaniu.

 

 

Patryk Sobczyk

Patryk Sobczyk, od kilku lat związany z branżą IT głównie aplikacjami mobilnymi oraz stronami www, a przede wszystkim aktywnie działający inwestor na rynku nieruchomości.

Jego zainteresowania związane z inwestowaniem w nieruchomości zaczęły się od sprzedaży mieszkania zakupionego na rynku pierwotnym. Teraz skupia się głównie na gotowcach inwestycyjnych, czyli mieszkaniach, które są wynajmowane długoterminowo na pokoje. Od jakiegoś czasu interesuje się również rynkiem kryptowalut.

Od dziecka sportowiec, z wieloma sukcesami na koncie. Jego pasją jest bieganie długodystansowe i triathlon. Codziennie rano można spotkać go na basenie, bądź na siłowni. Jego słabym punktem jest niestety zamiłowanie do słodyczy. W wolnych chwilach spędza czas z swoją narzeczoną.

Patryk od sierpnia 2017 pełni funkcję Zastępcy Lidera w Poznaniu.

Partnerzy Oddziału

Marczak Finanse Kredyty i nieruchomości

Od 15 lat specjalizujemy się w kredytach hipotecznych

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania finansowe.
Poznaj nas i zobacz co nas wyróżnia:

  • DOŚWIADCZENIE – działamy na rynku kredytów od 2001 roku,
  • WIEDZA – nieustannie się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje,
  • PASJA – uwielbiamy swoją pracę dodatkowo jesteśmy praktykami w branży,

Najważniejsze do nas wyróżnia -  Jesteśmy Praktykami – sami inwestujemy w nieruchomości, robimy flipy, przygotowujemy nieruchomości na wynajem, zarządzamy najmem – nikt tak jak my nie będzie lepiej rozumieć potrzeb inwestycyjnych i kredytowych członków Mieszkanicznika!

Zapraszamy na naszą stronę, poznaj nas i pobierz bezpłatnie poradnik – jak w 7 krokach przygotować się do kredytu hipotecznego: https://marczakfinanse.pl/darmowy-ebook/

X