• Brak produktów w koszyku.

Poznań

Waldemar Kochanek - przewodniczący komisji rewizyjnej stowarzyszenia

142 członków w oddziale (stan na 30/06/2021)

Waldemar Kochanek, od wielu lat związany z doradztwem podatkowym, głównie w aspekcie cen transferowych. Doradza największym podmiotom, dzięki pracy w jednej z firm "Wielkiej Czwórki".

Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza głównie transakcje typu: kup-wyremontuj-sprzedaj i zamierza nabyć większą nieruchomość na wynajem.

Główne hobby to: fotografia, w ramach której połączył przyjemne z pożytecznym - Fotografuje głównie dzieci (swoje) i nieruchomości (nie tylko swoje).

Od początku 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, od czerwca 2014 pełnił funkcję Zastępcy Lidera, a od stycznia 2017 Lidera Oddziału w Poznaniu.

PARTNERZY  LOKALNI

Marczak Finanse Kredyty i nieruchomości
pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania finansowe poznaj nas i zobacz co nas wyróżnia:
DOŚWIADCZENIE - działamy na rynku kredytów od 2001 roku,
WIEDZA - nieustannie się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje,
PASJA - uwielbiamy swoją pracę dodatkowo jesteśmy praktykami w branży,

Nasza praca polega na wspieraniu Ciebie w skutecznej realizacji marzenia o własnym M.
Najważniejsze co nas wyróżnia - Jesteśmy Praktykami - sami inwestujemy w nieruchomości, robimy flipy, przygotowujemy nieruchomości na wynajem, zarządzamy najmem - nikt tak jak my nie będzie lepiej rozumieć potrzeb inwestycyjnych i kredytowych członków Mieszkanicznika!

Zapraszamy na naszą stronę, poznaj nas i pobierz bezpłatnie poradnik - jak w 7 krokach przygotować się do kredytu hipotecznego: https://marczakfinanse.pl/darmowy-ebook/

X