• Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 3 września (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Na wrześniowym spotkaniu porozmawiamy o tym jak prawidłowo i zgodnie z prawem dokonywać podziałów mieszkań.

Temat: Podziały mieszkań w zgodzie z prawem budowlanym 

Naszym gościem będzie Kacper Kaczmarek, architekt - absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz Studium Podyplomowego "Gospodarka Nieruchomościami - Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena". W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Jest członkiem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów, obecnie współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI (www.moiarchitekci.pl). Lider wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Przy Stowarzyszeniu pełni funkcję eksperta ds. architektury.

Jeśli zastanawiasz się:
  • jakie są przepisowe szerokości drzwi, korytarzy, pokoi?
  • na jakie prace jest wymagane zgłoszenie, na jakie pozwolenie?
  • na jakie prace nie są wymagane zgłoszenia ani pozwolenia?
  • ile kanałów wentylacyjnych musi mieć mieszkanie?
  • jak duże muszą być okna w pomieszczeniach?

To nie może Cię zabraknąć!

Na prelekcji ustawę o prawie budowlanym i rozporządzenie ministra, jakim warunkom technicznym powinny odpowiadać budynki, "rozjedziemy walcem" i skupimy się na tych przepisach, które szczególnie dotyczą inwestorów. Szeroko omówimy każde zagadnienie związane z optymalizacją mieszkań na najem, przeanalizujemy najczęstsze uchybienia inwestorów. Weźmiemy na warsztat rzuty mieszkań i wytkniemy błędy krwiopijcom-inwestorom.

Po tym wykładzie będziesz spać spokojnie (jeśli intuicyjnie działasz zgodnie z prawem)... albo osiwiejesz jak do Ciebie dotrze, na jak koślawych nogach budujesz swój biznes.

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:45-18:15 - networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 - powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 - wystąpienie - Kacper Kaczmarek
19:15-19:30 - przerwa networkingowa
19:30-20:30 - wystąpienie - Kacper Kaczmarek
20:30 ? przeniesienie spotkania do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 100 PLN!

Rejestracja jest dostępna TUTAJ

Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu.

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu
poznan@mieszkanicznik.org.pl

X