0
  • Brak produktów w koszyku.

Informacja obowiązuje od 21-04-2020

Mieszkaniczniku, pomagajmy razem w obliczu COVID-19!

Ogólnopolski portal z ogłoszeniami Nieruchomosci-online.pl włącza się w akcje "Mieszkanie na kwarantannę" i "Mieszkanie dla medyka", aby zapewnić łatwiejszy dostęp do mieszkań na wynajem dla medyków, osób na kwarantannie i ich bliskich.

Wiemy, jak trudny okres nastał dla właścicieli mieszkań na wynajem, zwłaszcza oferujących usługi na pobyty krótkoterminowe. Choć na co dzień nie świadczymy usług ogłoszeniowych dla tego konkretnego segmentu rynku nieruchomości, w obecnej sytuacji zapraszamy do dodawania ofert na takie pobyty. Zarejestrowaliśmy w portalu sporo wyszukiwań na hasło „na kwarantannę”, mamy więc nadzieję stać się miejscem spotkania poszukujących z Państwa ofertami.

W całej Polsce tysiące osób szukają tymczasowego lokum, by chronić swoich bliskich. Masz mieszkanie, które chcesz zaoferować im celem odbycia w nim kwarantanny lub na pobyt pracowników służby zdrowia?

Wejdź na www.nieruchomosci-online.pl i dodaj ogłoszenie najmu mieszkania! Oznacz ogłoszenie "Możliwość wynajęcia na kwarantannę".
Koniecznie w treści ogłoszenia opisz warunki i wysokość czynszu najmu na czas krótszy niż 1 miesiąc (za dobę, tydzień lub 14 dni). Warto dodać też inne informacje o tym, jak dostosowano mieszkanie do warunków koniecznych dla odbycia kwarantanny oraz czy wynajmujący może zaoferować podczas niej dodatkowe usługi np. odbieranie poczty, prania, dostarczenie sprawunków.

Za dodanie takiego ogłoszenia nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty!
Jesteśmy w tym wszyscy razem.

Po więcej informacji pisz do:
Dominika Mikulska
Nieruchomosci-online.pl
dominika.mikulska@nieruchomosci-online.pl

X