0
  • Brak produktów w koszyku.

Szanowni uczestnicy IX Kongresu Mieszkanicznika, prelegenci i goście!

W niedzielę po południu zakończyliśmy kolejny już Kongres, widzieliśmy, że wielu z Was też nie mogło skończyć rozmów i po prostu rozjechać się do domów. Cieszymy się, że nawet w czasie tak wypełnionym warsztatami, rozmowami i ofertami wystawców mieliście czas, żeby nam, organizatorom powiedzieć, że oceniacie ten Kongres bardzo dobrze, szczególnie cieszą nas oczywiście głosy chwalące merytorykę i jakość wykładów. Jeszcze będziemy czytać ankiety i rozmawiać z prelegentami, ale pierwsze podsumowanie Kongresu: jest coraz lepiej.

To prawda, było więcej uczestników, było też więcej prelekcji – dodaliśmy jeszcze równoległe wykłady komercyjne, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Tydzień przed Kongresem skończyły nam się miejsca – te fizyczne, siedzące miejsca na wykładach, dlatego też pierwszy raz uruchomiliśmy transmisję on-line z części ogólnej i niektórych warsztatów. Nie wszyscy chętni na mini-targi też mogli się zmieścić, ale już tylko to pokazuje, jak bardzo zmienia się i rozwija rynek najmu i zainteresowanie wiedzą i możliwościami w tej dziedzinie inwestowania i rozwoju firm.

Dziękujemy naszym sponsorom: Bookong.com, Centrum IKEA dla Firm i Grupie ARCHE za udział i rozmowy. Stoisko Booking.com cieszyło się wielkim zainteresowaniem, a rozmowy dotyczyły bardzo konkretnych zagadnień. Prezes całej grupy ARCHE, pan Władysław Grochowski, pokazał w swoim wystąpieniu swoją strategię nie tylko nakierowaną na biznes, ale też na ludzi, współpracowników, którzy pomagają jego wizjom i pomysłom urzeczywistniać się i zdobywać wielu stałych klientów – również na rynku deweloperskim, jak i hotelowym. Firma IKEA zaplanowała całą aranżację i ogłosiła konkurs z cennymi nagrodami, którego rozstrzygnięcie nastąpi 6 grudnia.

Cieszymy się, że odwiedzili nas również przedstawiciele Urzędu Miasta,i ekipa TVP 3 Łódź. Krótką relację można było obejrzeć już w niedzielę wieczorem w lokalnych wiadomościach: sprawdź tutaj.

W Kongresie uczestniczyli również przedstawiciele organizacji, z którymi Stowarzyszenie współpracuje przy bardzo różnych projektach: Habitat i projekt Społecznej Agencji Najmu i Zatrudnienia, REAS i unikatowy projekt badania rynku najmu, a w szczególności wynajmujących, Centrum AMRON i baza danych o czynszach, Narodowa Agencja Poszanowania Energii z projektem RentalCal. Dziękujemy też za pomoc przy organizacji przedstawicielkom Studenckiego Koła Naukowego Real Estate z Łodzi.

Byli z nami na mini-targach nasi wieloletni partnerzy: Wynajmistrz, Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, Mzuri, WIWN, ale i wielu po raz pierwszy: OSMPower, Salmon Finace, Optiquard Sp. z o.o., ATF Paweł Albrecht, BIG CITY BROKER, Pepe Housing.

Dziękujemy też za dodatkowe aranżacje miejsc do rozmów i odpoczynku pani Aleksandrze Dobrzynieckiej i ekipie z IKEA dla Firm. Podobnie jak z Booking.com rozpoczynamy dopiero współpracę, ale już słyszymy głosy od uczestników i przedstawicieli tych firm, że bardzo do siebie pasujemy, wiedza i pytania uczestników są bardzo konkretne i współpraca na pewno będzie interesująca.

Dziękujemy wszystkim za otwartość, rozmowy z nieznajomymi, wspaniałą atmosferę i zabawę prawie do rana. Już myślimy o kolejnym Kongresie, a wszystkich zainteresowanych wykładami, działalnością Stowarzyszenia i nawiązywaniem nowych znajomości zapraszamy na spotkania w oddziałach, co miesiąc.

Więcej zdjęć udostępniliśmy w grupie na facebooku "Uczestnicy Kongresów Mieszkanicznika". Zapraszamy.
https://www.facebook.com/groups/1670600076576713/

 

 

Oceń ten wpis
X