0
  • Brak produktów w koszyku.

Jest mi niezwykle miło zaprosić wszystkich interesujących się nieruchomościami, a w szczególności posiadających mieszkania, wynajmujących mieszkania i zamierzających kupić mieszkanie na pierwsze spotkanie otwierające nowy oddział w Opolu Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Jest to spotkanie w głównej mierze organizacyjne, ale będzie przeprowadzone tak jak typowe, comiesięczne spotkania w innych oddziałach Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Przedstawiony będzie pierwszy bardzo ciekawy temat dot. inwestowania we flipy, o którym opowie nasz Ggość specjalny, bardzo doświadczony praktyk z Opola, zajmujący się flipami od kilku lat - Marcin Heffner.

Przypomnę, że flipy, to jeden z najbardziej dochodowych sposobów inwestowania w nieruchomości. Dzięki tej strategii można szybko i sprawnie pomnażać swój kapitał. Dokładnie zaplanowane projekty pozwalają na osiąganie zysków minimum na poziomie 20-30% w skali roku. Taki sposób inwestowania pozwala na znaczy przyrost gotówki, w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Spotkanie odbędzie się już 22.07.2016r. (piątek) o godzinie 17.00 w DomEXPO w Opolu, wjazd z lewej strony budynku od ulicy Kępskiej 8, sala konferencyjna Ip. wejście z poziomu parkingu. 

[ZAGADNIENIA]
Na Spotkaniu będą omawiane głównie sprawy organizacyjne, dot. spraw związanych z nowym oddziałem w Opolu Stwoarzyszenia Mieszkanicznik

[DO KOGO]
Do kogo skierowana są spotkania Stowarzyszenia?:
- do wszystkich członków i sympatyków Mieszkanicznika;
- dla osób posiadających nieruchomość/nieruchomości na wynajem/sprzedaż;
- dla osób borykających się z problemem „trudnego lokatora”;
- dla osób, które wynajmują mieszkania i nie wiedzą czy robią to właściwie;
- dla osób chcących osiągnąć wolność finansową;
- dla osób chcących spotkać ludzi z pasją do nieruchomości.

[KOSZT]
Spokania są zawsze płatne, ale ze względu na to, że jest to pierwsze spotkanie w głównej mierze organizacyjne, to wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny.

[AGENDA]
17:00 -17:10 Rejestracja uczestników
17:10 -17:30 Kilka słów o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik
17:30-18:00 Prelekcja na temat flipów
18:00-19:00 - Sprawy organizacyjne i zakończenie spotkania

Serdecznie Cię zapraszam
Rafał Tańczak
Lider Oddziału w Opolu
opole@mieszkanicznik.org.pl
607-312-555

Zarejestruj się:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRTEqa-63ZjKF1pbOKyQYZoSMohGDO59xe3mDB4I-hU_UiDw/viewform

Oceń ten wpis
X