• Brak produktów w koszyku.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza w najbliższy poniedziałek 1 lipca wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.
Spotkanie odbędzie się w budynku POSKu, 4 piętro Sala Multimedialna ( 238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.

Tym razem zaprosiliśmy Bożenę Botul.
Bożena jest dyplomowaną księgową z kwalifikacją zawodową ACCA oraz dyplomowaną doradczynią podatkową w zakresie angielskiego prawa podatkowego CTA. W Londynie mieszka od ponad 18 lat. Od tego czasu zajmuje się doradztwem podatkowym dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych.

Porozmawiamy o kwestiach podatkowych związanych z inwestowaniem w nieruchomości na terenie UK, rozliczanie najmu z Polski, pozyskiwanie funduszy na inwestycje oraz odpowiedni dobór form prawnych do prowadzenia działalności.
Spotkanie będzie miało formę Q&A, więc przygotujcie sobie wcześniej nurtujące Was pytania, aby dyskusja przebiegała sprawnie i rzeczowo.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 10 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl .

Do zobaczenia w poniedziałek!

Piotr Zacharski

X