0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,
Zapraszamy Was na nasze kolejne spotkanie. Odbędzie się ono tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 5 listopada w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30.

Mapa dojazdu

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30       Rejestracja i networking

18.30-19.30       Temat 1: Najem okazjonalny, czyli jak oświadczeniem o poddaniu się egzekucji nie spłoszyć potencjalnie dobrego najemcy, a wyeliminować złego. Prezentuje Marta Gadzińska

19.30- 20.00      Networking

20.00- 20.30      Temat 2: Rządowe czynszówki szansa czy zagrożenie - dyskusja.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Opłata za spotkanie 19.99 jest zwracana osobom, które po spotkaniu zostaną członkami. Stowarzyszenia Mieszkanicznika.

Liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji poprzez wypełnienie formularza poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 listopada do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę w postaci książki "Pomysł do wynajęcia"

Serdecznie Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X