• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na listopadowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 14. listopada 2019 r.
"Rozliczanie podatków od najmu"
Jeżeli wynajmujesz mieszkanie na długi lub krótki termin, handlujesz mieszkaniami lub zajmujesz się podnajmem - to spotkanie jest dla Ciebie.


Dzięki temu spotkaniu będziesz w stanie:

1. dobrze rozliczyć najem z 2019 roku
2. dobrze rozliczać najem w nowym roku, ponieważ będzie sporo nt. najnowszych zmian!

Gość Specjalny - Grzegorz Grabowski

Współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz.pl wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości, autor książki ?Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami?
Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących najem, podnajem, zajmujących się handlem lokalami mieszkalnymi oraz innymi formami zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również stworzenie firmy podnajmowej (którą następnie sprzedał) i flipy.
Wieloletni praktyk najmu, ekspert w obszarze rozliczeń z najemcami i rozliczeń podatku od najmu.
Jest autorem bloga www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami od wynajmu, rozliczeniami z najemcami i w innych kwestiach. Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach.
Prowadził wiele szkoleń i wykładów dla inwestorów i pośredników. Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik", ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

 

AGENDA SPOTKANIA:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Grzegorz Grabowski
20.45-21.00 Podsumowanie
po. 21.00 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej.
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.
Rejestracja jest możliwa przez link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=339&reset=1

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowanu tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

 

Zapraszamy.

Pozdrawiam
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

krakow@mieszkanicznik.org.pl

X