• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 7 stycznia w hotelu DAL - ul. Piotrkowska 12, p.1 sala C, godz. 17:30

Temat: "Zabezpiecz się zanim będzie za późno - sukcesja majątkowa"


NASZYM GOŚCIEM BĘDZIE

Monika Balińska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przedsiębiorca, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej - jako najemca i wynajmujący. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami. 
Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzieli się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl Jest również współautorką książki „Pomysł do wynajęcia 2”
Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach.
Chcąc, by ta fundamentalna i konieczna do przyswojenia wiedza, jaką dysponuje, rozeszła się jak najbardziej, często uczestniczy w wydarzeniach poświęconych rynkowi nieruchomości. Prowadzi zamknięte oraz otwarte szkolenia dla biur nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, warsztaty i szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz udziela prywatnych konsultacji dla osób zainteresowanych nieruchomościami czy poszukujących wiedzy na temat prawa spadkowego - zarówno na potrzeby biznesowe jak i w życiu prywatnym. Sprawia, że rozjaśnienie zawiłych formalności uspokaja rozmówcę.
Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu - co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

Na wykładzie dowiesz się, jakie są możliwości dziedziczenia przewidziane przez polskie prawo – zasady ogólne, czyli kto po kim nie dziedziczy jak nic nie zrobisz, testamenty własnoręczne, testament notarialny, zapis windykacyjny, co kiedy i jak można zmienić, jeśli się rozmyślę, kiedy trzeba przeprowadzić postępowanie spadkowe itp.


KOSZT

10 zł - dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką. Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę www.mieszkanicznik.org.pl podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło. Następnie kliknąć w wydarzenie i się zarejestrować.

Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:

- 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
- 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

Aby dokonać rejestracji należy wejść na stronę www.mieszkanicznik.org.pl. Następnie kliknąć w wydarzenie i się zarejestrować.

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.


 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE LOKALNE

Rejestracja jest możliwa przez stronę https://mieszkanicznik.org.pl/
Nadchodzące wydarzenia znajdują się na dole strony.

Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest możliwa po zalogowaniu.
6.12.2019 aktywowaliśmy nową stronę.
Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło. Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia. Hasło można ustawić po kliknięciu w link: https://mieszkanicznik.org.pl/moje-konto/lost-password/
W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:

magda@mieszkanicznik.org.pl

biuro@mieszkanicznik.org.pl


MIEJSCE

Spotkanie odbędzie się w Hotel DAL *** Kielce, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala C.


AGENDA SPOTKANIA

17:30 - 17:45 Rejestracja i networking
17:45 - 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:00 - 19:00 Monika Balińska „Zabezpiecz się zanim będzie za późno - sukcesja majątkowa” cz. 1
19:00 - 19:15 Przerwa na networking
19:15 - 20:15 Monika Balińska „Zabezpiecz się zanim będzie za późno - sukcesja majątkowa” cz. 2
20:15 - 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.


Partnerem spotkania jest Extra.broker Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski

Zapraszamy!

Piotr Sokół
Lider oddziału Mieszkanicznik Kielce
kielce@mieszkanicznik.org.pl

X