0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,
z przyjemnością zapraszam na pierwsze powakacyjne spotkanie śląskich Mieszkaniczników. I od razu zaczynamy od wysokiego „C”. Bowiem naszym gościem będzie SŁAWEK MUTURI.  Nie ma chyba potrzeby, by przedstawiać Wam jakoś szczegółowo sylwetkę gościa. Tak sądzę 🙂 Króciutkie BIO – poniżej:

Sławek Muturi przez 17 lat pracował w konsultingu (Andersen oraz Deloitte). Równolegle kupował mieszkania na wynajem, które stały się podstawą jego wolności finansowej. W maju 2009 roku zrezygnował z korporacji i utrzymuje się w 100% z najmu mieszkań. Teraz zajmuje się m.in. cywilizowaniem polskiego rynku najmu mieszkań - pisze książki, artykuły, udziela wywiadów, wygłasza prezentacje. Sławek założył także stowarzyszenie Mieszkanicznik oraz firmę Mzuri opiekującą się mieszkaniami na wynajem, a także firmę Mzuri Investments pomagającą inwestorom w budowaniu ich wolności finansowej. Pasją Sławka są podróże - odwiedził każdy - bez wyjątku - kraj na świecie, wiele z nich wielokrotnie. 

Posłuchamy o wolności finansowej i wspólnym inwestowaniu. Będzie okazja, by zadać sporo pytań. Ponadto Sławek przywiezie jeszcze świeżą, prosto z drukarni – najnowszą swoją książkę.

WAŻNE – inne miejsce, inny czas 🙂

Spotykamy się 6 września, (nietypowo – bo wtorek), tym razem w sali C centrum szkoleniowego Opolska 22. Wejście do sali jest od strony ulicy Sobieskiego 11, a sama sala – na pierszym piętrze. Wszystko oczywiście w Katowicach.  Zaczniemy też wcześniej: od 18.00 – pół godziny na rejestrację, a od 18.30 – oficjalny start spotkania. (w czasie ostatniego spotkania ze Sławkiem w naszym zwykłym miejscu – dla wielu osób zabrakło miejsca i trzeba było stać. W tej, z której korzystamy teraz, zmieści się 150 osób. Powinno zatem znależć się miejsce dla każdego)

Formularz rejestracji: Tutaj

Formalnie spotkanie zacznie się o 18.30, a rejestracja już od 18.00.

Agenda wygląda następująco:
18.00-18.30 rejestracja uczestników i networking
18.30-18.40 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18.40-20.40 zaproszony gość
20.40 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

UWAGA KONKURS!!!
By zachęcić Was jeszcze bardziej do przyjścia, postanowiliśmy wśród wszystkich obecnych rozlosować trzy egzemplarze najnowszej książki Sławka. Obiecał on również, że w każdej – napisze specjalną dedykację dla zwycięzcy 🙂 Warunki by wziąć udział w losowaniu są trzy: - trzeba ZAREJESTROWAĆ się na spotkanie, - trzeba na nie PRZYJŚĆ (losujemy wyłącznie wśród osób obecnych), - trzeba opłacić udział w spotkaniu PRZED nim, ELEKTRONICZNIE, (link poniżej. Dotyczy tych z Was, którzy nie są członkami Stowarzyszenia i muszą opłacić udział w spotkaniu) Tylko tyle wystarczy by wziąć udział w losowaniu i otrzymać – świeżo po przemierze – najnowszą książkę Sławka Muturi 🙂

Płatność: żeby uprościc nam wszystkim życie - zachęcamy do opłacenia uczestnictwa w spotkaniu już teraz - online. Wystarczy kliknąć w poniższy link, a wpłata automatycznie zaksięguje się na koncie Stowarzyszenia. Jak zwykle - jej wysokość to 40 zł, dla nieczłonka. Członkowie z opłaconą składką - nie płacą za uczestnictwo.
https://secure.transferuj.pl/?h=97eba6422891c13e7972969770b8bebfd94085b5

Prosimy również wszystkich członków o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Radek Rup & Team co się zowie 🙂
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”
T 531 608 522

Oceń ten wpis
X