0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,

z przyjemnością zapraszam na lutowe spotkanie śląskich Mieszkaniczników.
Już wkrótce, 25 lutego, naszym gościem będzie Beata Suchodolska - przedsiębiorca, inwestor, trener CASHFLOW, wykładowca ASBIRO i … Mieszkaniczniczka. W 2006 roku wraz z Przyjaciółmi założyła słynny i odwiedzany na żywo przez Roberta i Kim Kiyosaki oraz ich Partnerów Klub CASHFLOW 7:30 RANO 🙂 W latach 2008-2010 uczestniczyła w kilkunastu treningach Bogatego Ojca w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Ponadto od 8 lat jest aktywną Toastmasterką - współzałożycielką pierwszego na świecie polskojęzycznego klubu Toastmasters.

„Mam za sobą doświadczenie zakupu i sprzedaży mieszkań. Jestem właścicielką ziemi rolnej i lokalu użytkowego. Aktywnie korzystam z platformy Airbnb i aktualnie zarządzam kilkoma mieszkaniami, oferując je w systemie hotelowym. Zachęciłam do tego również kilkoro przyjaciół. Podzielę się swoją drogą do miejsca, w którym jestem – pochwalę sukcesami i lekcjami, za które srogo zapłaciłam. Połączę teorię z praktyką i wierzę, że zainspiruję Cię do działania – bo tylko ono daje efekty! Będę emanować swoją pozytywną energią, która dla wielu jest moim znakiem rozpoznawczym”. Mówi Beata – sama o sobie.

A zatem: Spotykamy się 25 lutego, w stałym miejscu, czyli świetlicy KZGM w Katowicach, przy ulicy Grażyńskiego 5 (nieopodal Spodka i Ronda).

Formularz rejestracji: TUTAJ

Formalnie spotkanie zacznie się o 19.00, a rejestracja już od 18.30.

Agenda wygląda następująco:
18.30-19.00 rejestracja uczestników i networking
19.00-19.20 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
19.20-20.40 zaproszony gość
20.20-20.40 sesja pytań
20.50 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

WAŻNE: zgodnie z zapowiedzią – zmianie ulega wysokość opłaty za uczestnictwo, dla nie-członków Stowarzyszenia. Będzie to 40 zł. Prosimy również wszystkich członków o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Radek Rup & Team co się zowie 🙂
T 531 608 522
katowice@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X