• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na listopadowe spotkanie Mieszkaniczników w Katowicach.
Już 14 listopada naszym gościem będzie Ronald Szczepankiewicz!

TEMAT: "Mądre finansowanie flipów i podnajmów."
Chcesz tanio i szybko finansować swoje inwestycje? Poznaj sposób, w jaki myślą analitycy,
którzy decydują o tym czy otrzymasz kredyt. Znając zasady będziesz mógł zyskać czas, a wiadomo że czas to pieniądz!

Kim jest Ronald? 

Zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości. Dodatkowo wsparta zostałą spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać.

W połowie 2010 roku zaczął pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami. Sprawiło to, że dziś już mało co może go zaskoczyć.
Ronald to absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania nieruchomości - Piotra Hryniewicza.

Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych zaczął również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego - rmKREDYTY.pl.
Przez lata marka sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.

Autor pozycji "Tajna Broń Kredytobiorcy", bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Ta książka to kompendium doświadczenia ostatnich 9 lat autora przelanego na papier: wiedza zdobyta w branży kredytów hipotecznych oraz droga do osiągnięcia wolności finansowej. Jej treść przedstawiona jest w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość. W poradniku zaprezentowane są gotowe rozwiązania, których możesz używać jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji. Więcej informacji na: https://www.tajnabronkredytobiorcy.pl

Jak wziąć udział :

Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia, zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)

Osoby nie będące członkami proszę kliknąć: TUTAJ
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia, za wstęp płacą przelewem 100zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 150zł)

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu kolejnych 48h wstąpić w szeregi Stowarzyszenia. Opłata w wysokości 50zł zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia.

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY 13 listopada o północy!

AGENDA:

  • Formalnie spotkanie zacznie się o 18.30, a rejestracja już od 18.00.
  • 18.00-18.30 rejestracja uczestników i networking
  • 18.30-18.45 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
  • 18.45-21.00 zaproszony gość. W okolicy 19.30 ? planowana 15 minutowa przerwa na kawę i networking
  • 20.50 słowo na niedzielę :-) , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

Zapraszamy i do zobaczenia!

Radosław Rup wraz z zespołem
Lider o/Katowice
katowice@mieszkanicznik.org.pl

X