0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,

Dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym na ostatnie spotkanie. Aktywna, około 30 osobowa grupa na każdym spotkaniu – to już nasz chleb powszedni. Tak było i tym razem. 

Ciekawe, kiedy uda się na stałe przekroczyć magiczny pułap – 50 osób na spotkaniu. Na razie działo się tak wyłącznie w czasie wizyt w Katowicach Sławka Muturi. Ale liczę, że regularnie zapraszani ciekawi goście, (a takie opinie słyszę od Was po spotkaniu i w przesyłanych mailach) – przełożą się na wzrost frekwencji.

A co się działo w czasie ostatniego spotkania?

Najpierw kilka spraw organizacyjnych. Przede wszystkim info o zbliżającym się Ogólnopolskim Kongresie Mieszkaniczników i zaproszenie do zgłaszania swoich kandydatur zarówno do Zarządu Stowarzyszenia jak i Komisji Rewizyjnej. Kolejny Kongres bowiem połączony będzie z wyborami nowych władz.

Na Kongres zapraszam tym bardziej, że dwóch członków naszego oddziału będzie miało przyjemność poprowadzić warsztaty dla uczestników. Jeden o zaletach inwestowania grupowego, drugi o tym czy i dlaczego warto inwestowac na Śląsku. Na pewno będzie ciekawie!

Później mieliśmy genialny przykład zaangażowania i współuczestnictwa w życiu lokalnego oddziału. Jeden z naszych członków, a zarazem ekspert Stowarzyszenia – Marcin – zadbał o zaproszenie aryciekawego gościa na kolejne spotkanie. O tym ciut więcej na samym końcu. Marcin – DZIĘKUJĘ!

I wreszcie – oczekiwany gość – pani notariusz Aleksandra Lesiak - prowadząca kancelarię notarialną w Katowicach. Opowiedziala - z praktycznego punktu widzenia - o prawnych aspektach zakupu nieruchomości: kosztach, opłatach, wąskich gardłach, niespodziankach, etc. Było sporo pytań, dlatego nie zdążyliśmy w ogóle poruszyć tematu umów deweloperskich. Być może kiedyś jeszcze uda się zaprosić panią Aleksandrę na spotkanie.

Dla zainteresowanych podaję namiary na kancelarię. Jestem pewien, że powołanie się na uczestnictwo w spotkaniu śląskich Mieszkaniczników, przełoży się na bardziej ludzkie podejście przy wyliczaniu taksy notarialnej 🙂

Kancelaria Notarialna
Aleksandra Lesiak
ul. Młyńska 2
40-098 Katowice
tel. 32-253-81-58

Co nas czeka w lutym?

Kolejne spotkanie, na które zapraszam już dzisiaj – odbędzie się 20 lutego. Z inicjatywy Marcina – o której pisałem wyżej - naszym gościem będzie doświadczony inwestor, praktyk chętnie dzielący się swoją wiedzą Bartosz Nosiadek. Obecność mamy potwierdzoną na 95% i liczę, że się uda. 

Więcej nt doświadczenia Bartosza można przeczytać tutaj  - klik -.

Link do formularza rejestracyjnego z potwierdzeniem na 100% obecności - wyślę w pierwszej dekadzie lutego.

ZAPRASZAM!!!
Radek Rup

Oceń ten wpis
Komentarze
  • Dariusz
    9 lutego 2014

    Jestem “nowym” członkiem mieszkanicznika. Chciałbym wziąć udział w spotkaniu. Trzeba się jakoś rejestrować ?

Komentarze wyłączone

X