• Brak produktów w koszyku.
Robert Kuliga

Pierwszy wtorek miesiąca
9:00 - 10:00

Robert Kuliga

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia

Wiceprezes Stowarzyszenia i Lider warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Od początku istnienia Stowarzyszenia aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do atrakcyjnych, ale etycznych i profesjonalnych sposobów inwestowania.

Pomaga w obszarach: remontów zabytkowych budynków, remontów nieruchomości pod wynajem, umów z uczestnikami procesu inwestycyjnego, organizacji wynajmu na pokoje, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości na wynajem, finansowania projektów inwestycyjnych, współpracy z innymi inwestorami.

Pierwszą firmę założył mając 26 lat, a w nieruchomości inwestuje  od roku 2007 systematycznie budując portfolio nieruchomości na wynajem. Absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiował również w Stanach Zjednoczonych  i Wielkiej Brytanii gdzie w sumie przebywał kilkanaście lat. Swoją wiedzę o inwestowaniu pogłębia ucząc się od najlepszych na świecie. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X