• Brak produktów w koszyku.

Podczas marcowego spotkania w Częstochowie gościć będziemy Macieja Bisa z prelekcją na temat: "Aktualne trendy na rynku nieruchomości. O małych błędach, które mogą kosztować inwestora nawet 90 tys. zł rocznie."
Ludzie na co dzień nie zdają sobie sprawy, jak bardzo zysk z flipa uzależniony jest od wahań rynku. Przecież rynek nieruchomości wydaje się taki stabilny. Kupię, wyremontuję, sprzedam? Ale czy zawsze? Czy zauważyłeś/-aś, że czasami bardzo trudno o okazję? A może czasami coś Ci mówi, że trudno będzie sprzedać mieszkanie w założonej cenie?
REJESTRACJA:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Finfo&reset=1&id=170
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl w zakładce "wydarzenia".
Zapomniałeś hasła? Można je ustawić przez link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Opłaty:

 • członkowie - bezpłatne
 • osoby niezrzeszone - płatność online 30 zł
 • osoby niezrzeszone - płatność gotówką na spotkani 60 zł

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Inwestujesz w nieruchomości w modelu zakup-remont-sprzedaż (tzw. flip) albo chcesz zacząć,
 • Patrzysz krytycznie i wolisz widzieć więcej, aby się nie sparzyć,
 • Lubisz oprzeć się na twardej, merytorycznej wiedzy,
 • Bezpieczeństwo inwestowania jest dla Ciebie ważne.

W czasie spotkania:

 • Uchwycisz prawdziwą sytuację na rynku nieruchomości,
 • Zaobserwujesz zaburzenia równowagi rynkowej i ich konsekwencje dla Twoich inwestycji na konkretnych przykładach z całej Polski,
 • Poznasz 4 różne metody badania rynku pod flipa, ich wady i zalety, oraz dokładność,
 • Zbudujesz perspektywę automatyzacji inwestowania w oparciu o zaawansowane metody diagnozy rynku nieruchomości,
 • Poznasz błędy, jakie popełnia większość inwestorów, a które kosztują ich do 90 tys. zł rocznie, a nawet więcej.

PROWADZĄCY o sobie: Nazywam się Maciej Bis, i jestem przedsiębiorcą oraz inwestorem. Na co dzień analizuję dane rynku nieruchomości, specjalnie pod flipa. Klienci najbardziej cenią mnie za prawdziwą wiedzę, konkretne podejście do tematu i ukierunkowanie na zwiększenie ich zysków. Jestem ekspertem w analityce rynkowej. Daję Ci policzalną przewagę na rynku nieruchomości. Uważam, że najlepsza inwestycja to taka, która zabiera inwestorowi nie więcej niż 30 minut dziennie. Inwestuję głównie na odległość, zawsze z wykorzystaniem własnych analiz i bez tzw. ?badania rynku?. Zajmuję się flipami, i uwielbiam posiadać tzw. wolny czas. Dlatego non stop wymyślam metody i strategie, dzięki którym mogę inwestować pewnie, zyskownie i bezpiecznie, poświęcając temu jak najmniej czasu.
Z tych wszystkich usprawnień i odkryć narodził się unikalny, autorski, kompletny system inwestowania na odległość R.O.B.O.T. Moje działania są określane przez liczby: 2 minuty - tyle zajmuje mi określenie dokładnego zysku z danej oferty. 429 - tyle rynków w Polsce przeanalizowałem dla swoich klientów oraz dla siebie w 2018 roku. 96,0% - 99,7% - tyle wyniosła sprawdzalność cen w moich analizach w II połowie 2018 roku.
Dlatego nie zwlekaj - zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!
PS. Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party w pizzerii Allegro!
 
Zapraszam,
Monika Balińska
Liderka oddziału Mieszkanicznika w Częstochowie
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

X